Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

Bu konuyu okuyanlar

Sibraius

Dekan
Adsız.png

Rchive

Profesör
Neden Atatürk'ü sadece din ve içkiden yargılıyorlar diye düşündünüz mü? Çünkü başka kozları yok. Onlara göre ülkeyi kurtaran kişi Müslüman olmalı.

Son düzenleme:

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Neden Atatürk'ü sadece din ve içkiden yargılıyorlar diye düşündünüz mü? Çünkü başka kozları yok. Onlara göre ülkeyi kurtaran kişi Müslüman ve Türk olmalı.
Bu ülkenin belki de yarısından fazlası Türk değil. Kürdü, Çerkesi, Lazı, göçmeni çok var. Önemli olan ne olduğun değil, ne hissettiğindir. Ben Çerkesim diye o zaman kendimi Türk olarak görmeyeyim böyle bir saçmalık yok.

Rchive

Profesör
Bu ülkenin belki de yarısından fazlası Türk değil. Kürdü, Çerkesi, Lazı, göçmeni çok var. Önemli olan ne olduğun değil, ne hissettiğindir. Ben Çerkesim diye o zaman kendimi Türk olarak görmeyeyim böyle bir saçmalık yok.
Yanlış anladın. Atatürk'e "Yunan birisi bizim Ata'mız olamaz." diyen birisini gördüm :) O yüzden öyle yazdım :D

tamamda nurdisina çocuğun atatürke küfretmesi saçma diye belirtti zaten sadece atatürkü sevmemesi yüzünden dışlanmasına kızmasına haklı dedi .. ama yanlış anlaşıldı

İsimyok0808

Profesör
Bu konumu okuyan tüm saygı değer hocalarıma teşekkür ederek başlıyorum..

Öncelikle herkese merhaba , 7 günlük bir ban almıştım ve bu gerçekten son zamanlarda beni üzen durumlardan birisi oldu. Öncelikle foruma gelme amacım öğrenmek , öğrendiğimi öğretmek .. Faydalı olmaktı :( Küfür konusundaki açıklamamı profilime yaptım. İçinizden birinize hatam olduysa affedin.. Ban sürecimde aldığım yorumlarla sdn forumda resmen istenmediğimin farkına vardım. Bu konuda bazı ssleri koyacağım. Bu nedenle forumu bırakmayı düşünüyorum.

Hakkınızı Helal Edin..
Bay bay , görüşmemek üzere.

Arife F`

Asistan

Öncelikle herkese merhaba , 7 günlük bir ban almıştım ve bu gerçekten son zamanlarda beni üzen durumlardan birisi oldu. Öncelikle foruma gelme amacım öğrenmek , öğrendiğimi öğretmek .. Faydalı olmaktı :( Küfür konusundaki açıklamamı profilime yaptım. İçinizden birinize hatam olduysa affedin.. Ban sürecimde aldığım yorumlarla sdn forumda resmen istenmediğimin farkına vardım. Bu konuda bazı ssleri koyacağım. Bu nedenle forumu bırakmayı düşünüyorum.

Hakkınızı Helal Edin..
Sen Atatürk karsitiyim diyen kisi değil miydin?

Ceza alman tam isabet olmuş, senin gibiler nefes almayı bile haketmiyor kanimca.

wpa_supplicant

Profesör

Hakkınızı Helal Edin..
Ben, Atatürk e düşman, eşcinsellim diye her yerde övünen kişilere helal etmiyorum.

SDN Son Haberler

Son mesajlar