Ne yaptın sen Sony!

  • Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru

https://shiftdelete.net/ne-yaptin-sen-sony

Federal İletişim Kurulu'nun (FCC) yayınladığı belgelere göre Sony, Xperia modelinde değişikliğe gidiyor. Kötü tasarımı ve başarısız tablosu ile bir çok kişi tarafından gözlerden düşen Sony yine tartışma yaratan hamlesiyle karşımıza çıkıyor. Görünen o ki artık Sony kulaklık girişi hiçbir yerde karşımıza çıkmayacak.

:: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

 
Son düzenleme:

Harnapazade

Profesör
Parmak izi okuyucuyu XA2 ve L serisinde arkaya almalarının sebebi Amerikada bir yasadan dolayı yana koydukları zaman orada olsa bile devre dışı yani çalışmıyormuş. Bazı XZ Premium kılıflarından anlaşılıyor o kısım kapalı olarak geliyor. Amerikada ki kullanıcılar da parmak izi okuyucu kullanabilsin diye böyle bir yol izlediler. Hadi tamam bunu anladık ta kulaklık girişi çok önemli ya bence. Bütçesi kablosuz kulaklığa hayli hayli yetip te halen kablolu kulaklıkları bazı avantajları sebebiyle tercih eden insanlar var.

Benim tahminim ya daha fazla pil koyabilmek için kaldırdılar ya da çift kamera modülü için mi gerekiyordu o da olmadı ekran kasa oranı %81 deniyor bazı yerlerde onun içinde olabilir. Sebebini açıklamaları lazım. Apple mesela kaldırdığında demişti ki suya dayanıklılığı ciddi anlamda etkiliyor kulaklık girişi diye. Xiaomi bile açıkladı Mi 6 da niye kaldırdınız denince daha fazla pil koyabilmek için dediler ki 5.1 inç ekranda 3300 mAh pili var.
 

SDN Son Haberler

Üst