Ne yaparsan yapayım abone sayım yok :(

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
100 abonelik kanalım vardı 100000 izlenmesi falan vardı ancak o paylaştığım içerikler çalınmış ama kaliteli videolardı ne yapayım gene mi video çalayım ? :( çok saçma

videoya bir sürü etiket ekledim forumda kanalımı da gösterdim hakkında kısmına açıklama da ekledim ve thumbnail yapmaya başladım ancak hala 0

edit photoshop işlerinde bir tecrübem vardı ama ilk defa bu kadar ayrıntılı giriyorum bu yüzden editlerim kötü olabilir

• Komik
Reactions: bwr

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Arkanda ünlü veya sponsor falan yoksa boşuna uğraşma.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
YT'de gelişmek çok zor veya kolay. İkisinden biri. Bir yayıncı gelip videolarını izlerse( veya reklam) izlemeler tavan ama kendi kendine gelişmeye çalışırsan o iş zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bu işe başlayanların hiç birinde sponsorluk olmuyor ki ?
Eskiden öyleydi.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Sponsordan kastım gidersin instagram sayfalarına vs para verirsin seni paylaşırlar yada arkanda ünlü gelişmiş birisi olucak. Örnek vereyim mesela Enes'in yanında bulunan kadın. 1 sene öncesine kadar şuanki kadar tanınmıyordu Enes sayesinde tanınırlığı bir hayli arttı. Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
ben ne zaman izllenmeye başlamıştım biliyor musun çalınmış içerikleri paylaşınca bir video atıyordum saatte 100 izlenme yada 100 izlenmeye yakın alıyordum ya bazen çok daha fazlasını ...

ama şu an öyle yapmayı düşünmüyorum

bi tane adam var tek vasfı torrent linki paylaşmak hani şu yayına gel istediğin oyunu vereyim diye torrent oyun linki paylaşanlar adamın tek yaptığı oturduğu yerden torrent linki paylaşmak ve adamın abonesi 140bin deli oluyorum görünce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sponsordan kastım gidersin instagram sayfalarına vs para verirsin seni paylaşırlar yada arkanda ünlü gelişmiş birisi olucak. Örnek vereyim mesela Enes'in yanında bulunan kadın. 1 sene öncesine kadar şuanki kadar tanınmıyordu Enes sayesinde tanınırlığı bir hayli arttı. Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.
he illa para yatırcam yani tamam ilerde belki yaparım ama şu an düşünmüyorum ben youtube u eğlenmek için yapıyorum edit ve photoshop işlerinden de baya zevk alıyorum açıkçası

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
ben ne zaman izllenmeye başlamıştım biliyor musun çalınmış içerikleri paylaşınca bir video atıyordum saatte 100 izlenme yada 100 izlenmeye yakın alıyordum ya bazen çok daha fazlasını ...

ama şu an öyle yapmayı düşünmüyorum

bi tane adam var tek vasfı torrent linki paylaşmak hani şu yayına gel istediğin oyunu vereyim diye torrent oyun linki paylaşanlar adamın tek yaptığı oturduğu yerden torrent linki paylaşmak ve adamın abonesi 140bin deli oluyorum görünce
Bir telif yersin bütün herşey boşa gider.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Sanırsam dediğin kişi Berkant diye bir adam. Ben de deli oluyorum o adamlara.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Çok eğlenceli ve kaliteli olmuş başarılarının devamını dilerim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Biraz youtube'da abonen olması için uğraşman lazım ve hemen yükselemezsin biraz sabret bir gün daha iyi yerlere gelirsin.Abone oldum.

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
madem burdan konu açtım burdan devam edelim

yeni video yayında

• Komik
Reactions: bwr

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
gene duyuru yapıyorum

yeni video yayında ...

Güzel montajlanmış bir videom vardı ancak salak kafam bu videoyu onun üzerine yazdırdı ... elimde de bu kaldı napalım

Son mesajlar