Ne tavsiye edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Tapduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba,

Ana telefon olarak iPhone 8 plus kullaniyorum. Bir is telefonu secmem gerek, ve iki secenegim var.

1. Samsung S8
2. Samsung Note 8 - cift simkart ozelligi

Tavsiyeniz, fikriniz, dusunceniz nedir?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Çift sim kart olayını bilmiyorum ama 8 Plus büyük telefon note 8 de ikisi bir den zor olmazsa note 8 alın ama s8 de genel kullanım olarak gayet iş görür yani. Tabi çok not alan biriyseniz note nin kalemi çok başarılı

Tapduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çift sim kart olayını bilmiyorum ama 8 Plus büyük telefon note 8 de ikisi bir den zor olmazsa note 8 alın ama s8 de genel kullanım olarak gayet iş görür yani. Tabi çok not alan biriyseniz note nin kalemi çok başarılı
Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Bir ihtimal daha dusunuyorum, oda iPhone'u iptal edip Note 8'e iki sim kart takmak ama 2009'dan beri iPhone kullaniyorum. Yapabilirmiyim bilmiyorum. Kararsiz kaldim.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Note 8 fakat Note 8 alırsanız onu ana telefon olarak kullanmak daha iyi olur

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy Note 8 Alabilirsin işini görecektir merak etme. Alışırsın

Tapduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Alışırsın derken, iPhone’u satıp tek telefona düşersen Note 8’e alışırsınmı diyorsun?
Android eko sistemine telefona alışırsın cihaz gayet performanslı ve kullanışlı iş amaçlı için

Tapduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Cevabın için teşekkürler. Neden ana telefon olarak daha iyi olur?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Anladım. Iş telefonu olarak Note 8 tavsiye ediyorsun yani
Tabi S pen'i kavradımı çok işine yarayabilir

Reaksiyon puanı
258
8 Plus ana telefon olarak olarak kullanmaya devam et bence alışmışsın çünkü..Fantaziye girme :)) Note 8 i de iş telefonu olarak kullan.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Bir ihtimal daha dusunuyorum, oda iPhone'u iptal edip Note 8'e iki sim kart takmak ama 2009'dan beri iPhone kullaniyorum. Yapabilirmiyim bilmiyorum. Kararsiz kaldim.
Aynı ikilemde bende varım şuan yıllardır ıos kullanıyorum android sistemin de yapabilir miyim diye bakalım belki bir çılgınlık yaparım ıos sıktı artık. Bende şirket telefonu kullanıyorum g3 ama günümüz android sistemi ile kıyaslanamaz ama ben özelle şirketi bir araya karıştırmayı istemem

Tapduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 8 kesinlikle
Yorumun için teşekkürler. Nedenini sorabilirmiyim?

Aynı ikilemde bende varım şuan yıllardır ıos kullanıyorum android sistemin de yapabilir miyim diye bakalım belki bir çılgınlık yaparım ıos sıktı artık. Bende şirket telefonu kullanıyorum g3 ama günümüz android sistemi ile kıyaslanamaz ama ben özelle şirketi bir araya karıştırmayı istemem
iOS gerçekten sıktı, ama halende muazzam çalışıyor. Android 7.0’dan sonra bi ikilemde kaldım bende. Napsam ne etsem bilemedim.

iOS gerçekten sıktı, ama halende muazzam çalışıyor. Android 7.0’dan sonra bi ikilemde kaldım bende. Napsam bilemedim.

Yıllardır iPhone kullanıyorum ama Note 8 ve Android 7.0 kafamı çok karıştırdı. Note 8’i ana telefon olarak kullanıp iPhone 8 plus’u iş in kullanmayı düşünüyorum. Kararsızlık çok sakat bişey arkadaşlarr. Halen kararsızım. Samsung S9’da çok şahane. Umuyorum iPhone bu sene çok inovatif bir ürün ile piyasaya geri dönüş yapar.

Son düzenleme: