Ne kadar içtensiniz?

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Sevmek bir insana sarılmak, özlemek onun için herşeyi yapmak demek midir?
Seviyorum derken ne kadar içtensiniz, ne kadar sahicisiniz ve ne kadar hissediyorsunuz bunu söylerken? Karşınızdakine anlatabilmek için bir uğraş içine giriyo musunuz kimi zaman? Ya da sevildiğinizi hissedip mutluluktan delirdiğiniz anlar var mı?

Mantıkla bu insan çok iyi, samimi deyip mi, yoksa bunların hiç biri yokken mi seviyorsunuz o olduğu için..

Bir neden ararmısınız sevmek için? Ya da bir neden gerektirir mi bu duyguyu yaşamak?

Sadece karşındakini mutlu etmek için, içinizden gelmediği halde Seni seviyorum deyip aslında olmayan duygularınızı ona varmış gibi gösterip sevinmesine neden olduğunuz anlar oldu mu? ::)

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
2 defa sevmedigim zamanda bile seni seviyorum dedigimde anlamadilar.Belkide onlarin anladigini ben anlamadim ::)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bir kere seveceğim ve son olacak

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Aracımı seviyorum ve sevgimi göstermek için bayırlarda asılmıyorum :D

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Sevginin en sahicisi hissettirilmeyendir. Dürüstlüğü ancak o şekilde ispat edilebilir. Böylelikle arada alacek-verecek dengesi bozulmaz ve iş çıkar ilişkisine dönmez.

En faydalısı budur, yerseniz.

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
TuningMert dedi ki:
Aracımı seviyorum ve sevgimi göstermek için bayırlarda asılmıyorum :D

bayıra karşı yatırıp, tırmılıyıp kaşıyormusun bi de :p

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
walla çok içten söylüyorum...iki gözüm önüme aksın ki :D bir insana sevdiğini ifade etmek ve karşılığını alarak sevgi cümlesini duymak hiçbirşeyle değişilemeyecek bir duygu...eğer seviliyorsanız ve hak ettiğiniz değeri görüyorsanız :)

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Sevginin en sahicisi hissettirilmeyendir. Dürüstlüğü ancak o şekilde ispat edilebilir. Böylelikle arada alacek-verecek dengesi bozulmaz ve iş çıkar ilişkisine dönmez.

yeşilçam hesabı yaani..
:)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Evet ben bu sahneyi bi yerden hatırlıyor gibiyim.. :D herkes için yanlış doğru sorgulamadan sevmek cesaret ister... o yüzden seviyorum derken cesur olmak lazım

pajero

Doçent
Reaksiyon puanı
23
Sevmek bir insana sarılmak, özlemek onun için herşeyi yapmak demek midir?bu devirde seni seviyorum demek yetmiyo
Seviyorum derken ne kadar içtensiniz, ne kadar sahicisiniz ve ne kadar hissediyorsunuz bunu söylerken?seni seviyorum demedim hiç.okadar içten gelen sevgi ki acılmak bile imkansız oldu hep.hep karşı tarafı yıpratmaktan korktum.
Karşınızdakine anlatabilmek için bir uğraş içine giriyo musunuz kimi zaman? Ya da sevildiğinizi hissedip mutluluktan delirdiğiniz anlar var mı?
ön araştırmalar ugraşmayı bırakmam gerektiğini gösterdi hep.delirdiğim anlar yok..
Mantıkla bu insan çok iyi, samimi deyip mi, yoksa bunların hiç biri yokken mi seviyorsunuz o olduğu için..o oldugu için ewet
Bir neden ararmısınız sevmek için? Ya da bir neden gerektirir mi bu duyguyu yaşamak?neden aramam nedensiz aniden olmalı işte bu dedirtmeli insana duygular.Sadece karşındakini mutlu etmek için, içinizden gelmediği halde Seni seviyorum deyip aslında olmayan duygularınızı ona varmış gibi gösterip sevinmesine neden olduğunuz anlar oldu mu? seni seviyorum demediim ama mutlu ettiğim insan olmuş nası oldu bende anlamadım ama... :( :(

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
doctor dedi ki:
Berkin Bozdoğan dedi ki:

yeşilçam hesabı yaani..

Yeşilçamı pek bilmem ama kendi neslime bakınca pek hayırlara vesile olmadığını anlayabiliyorum.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Berkin Bozdoğan dedi ki:
doctor dedi ki:
Berkin Bozdoğan dedi ki:

yeşilçam hesabı yaani..

Yeşilçamı pek bilmem ama kendi neslime bakınca pek hayırlara vesile olmadığını anlayabiliyorum.
Önce öğüt vermişsin, sonra hayırlara vesile olmadığı tecrübeyle sabittir demişsin :-\

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Sevginin içtenliğini bir şeyle ölçebiliyorsanız bana da söyler misiniz?
Ölçüm için ne kullanıyorsunuz?

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
sevgi o kadar masum bi duygu deildir. dikkatli olun :closedeyes: