NBA Genel Konu

Bu konuyu okuyanlar

Jonathan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce nba genel konusu açılmamış bende açmak istedim,burda nba hakkında fikirlerinizi söyleyebilir,tartışmalarınızı yapabilirsiniz konu sabitlenirse sevinirim

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Genel konu böyle mi açılır çocuk. Bilgi verirsin fotoğraflar eklersin bir şey yaparsın.

Mesaj kasmak istiyorsan konu açmana gerek yok gördüğün konuya "..." koyarsın hızlıca kasarsın küçük adam

Jonathan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genel kon böyle açılır çocuk. Bilgi verirsin fotoğraflar eklersin bir şey yaparsın.

Mesaj kasmak istiyorsan konu açmana gerek yok gördüğün konuya "..." hızlıca kasarsın küçük adam
yaw kardeşim ben niye mesaj kasmak isteyim kasmak isteseydim genel konu açarmıydım

bunun gibileri forumdan atın lütfen adam ne yapsam karışıyor yaşımı bilmeden dalga geçiyor

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
yaw kardeşim ben niye mesaj kasmak isteyim kasmak isteseydim genel konu açarmıydım

bunun gibileri forumdan atın lütfen adam ne yapsam karışıyor yaşımı bilmeden dalga geçiyor
kardeş önce bir türkçeyi düzgün kulan. ya"w" nedir ? yahu ve ya yav yazabilirsin. merak etme bu yazdıklarınla yaşını ve kişiliğini belli ediyorsun .

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Daha önce konusu açılmadı demeyelim, açıldı ve üstünde çok güzel sohbetlerde oldu..
Biraz geçmiş konulara giderseniz NBA konularını görebilirsiniz.. :)

Ama genel konu yok haklısın.

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sanki biraz fazla yüklenmişsiniz arkadaşa.Şahsen ben herhangi başka bir niyet taşımadan açtığı kanısındayım.