Soru NBA 2K oyunlarında maça girdiğim anda oyundan atıyor

Bu konuyu okuyanlar

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar, daha önce NBA 2K21, NBA 2K22 ve NBA2k23'te maça girdiğim anda oyundan atıyor, herhangi bir kasma donma yok ama maça girince oyundan atıyor. (Tüm bu oyunların hepsinde yaşadığım bir hata.)

Marhleste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba dostlar, daha önce NBA 2K21, NBA 2K22 ve NBA2k23'te maça girdiğim anda oyundan atıyor, herhangi bir kasma donma yok ama maça girince oyundan atıyor. (Tüm bu oyunların hepsinde yaşadığım bir hata.)
İşlemcinizde AVX desteği mevcut mu?

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemcinizde AVX desteği mevcut mu?
Nasıl kontrol edebilirim, eski bir işlemcim var.
1679133154417.png

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haa eski işlemciler nba 2K21 gibi oyunlarda sıkıntı çıkarıyor bu sorun oyunu açıp ilk maça girmeye çalıştığınızdamı oldu yoksa eskiden oynayıp daha yeni karşılaştığınız bi sorun mu?
İlk maça girmeye çalıştığımda oldu, daha önce hiç maç yapmadım

Marhleste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
İlk maça girmeye çalıştığımda oldu, daha önce hiç maç yapmadım
tamamen işlemcinizle kaynaklı bu oyun eski işlemcilerde oynanmıyor diye biliyorum çünkü eski işlemcilerde AVX desteği bulunmuyor indirim yakalayıp 800-900e i3 10 veya 11. nesil kovalayın derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

AVX desteği olmayan işlemcilerde bu sorun mevcut ne yazık ki. Intel için SDE kullanılabilir. Software Development Emulator.

Bu sayede oyunu oynayabilenler var.

Intel Software Development Emulator

Ancak kurulum ve teknik kısmı için bilgim yok maalesef. Bilen birisi çıkabilir diye linki bıraktım yukarıya.

Eğer siz de bilmiyorsanız, risk alıp kurcalamayın derim naçizane.

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamen işlemcinizle kaynaklı bu oyun eski işlemcilerde oynanmıyor diye biliyorum çünkü eski işlemcilerde AVX desteği bulunmuyor indirim yakalayıp 800-900e i3 10 veya 11. nesil kovalayın derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

AVX desteği olmayan işlemcilerde bu sorun mevcut ne yazık ki. Intel için SDE kullanılabilir. Software Development Emulator.

Bu sayede oyunu oynayabilenler var.

Intel Software Development Emulator

Ancak kurulum ve teknik kısmı için bilgim yok maalesef. Bilen birisi çıkabilir diye linki bıraktım yukarıya.

Eğer siz de bilmiyorsanız, risk alıp kurcalamayın derim naçizane.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Son mesajlar