Natro Hosting %80 İndirim Ve + 1 Yıl Hosting Hediye Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Fiyat güzel de e posta kotasını 250 mb yapıyor natro

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
yıllık 40TL'ye geldi hosting fiyatı çok uygun

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Ne zamana kadar geçerli? Değerlendirmek lazım.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
kampanya bitmiş arkadaslar :)
yaf ..çok düşündüm gene karar almak için (öyleki zamanı geçti) galiba çok düşünceliyim.
neyse canım suç bende deil bilmiyordum tarihini , bilsem yoksa programlı bir düşünürüm :)

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
kaçırılmayacak bir kampanyaydı hocam keşke acele etseydiniz. Takipte kalın yine yaparlarsa değerlendirirsiniz

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
kaçırılmayacak bir kampanyaydı hocam keşke acele etseydiniz. Takipte kalın yine yaparlarsa değerlendirirsiniz

teşekkürler. doğrudur ,aslına bakarsanız 0.99 $ (aylık) er ciddi düşünebilecek birinin rahatlıkla alltından kalkacağı bir para.
yalnız şunu da söylemedim ..kafamda bazı sorular vardı onlardan daha emin olamadım. (zaten forumda açtığım başlıklardan anlaşılıyordur biraz)

bu yalnız 1 adet web sitesi diyor (orda menude belirtilen (en soldaki) listede herşey dahil olmuş olmuyor mu ben mi yanlış anladım mesela alan adı felan başka bi ücret var mı ? kusura bakmayın çok basit bir soru sormuşsam ..

yani şu: 0.99 pakedini aldığımızda .html uzantılı dosyamız hazır olduğunda artık web sayfası için tek yapmamız gereken sisteme yüklemek mi yoksa ekstra başka bir ücret daha var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekleme: şu konudada yorum yapmanız mümkün mü aslında natro müş hizmetlerini aramıştım fakat sormayı unuttum, orda lokasyon tercihi varya
bu neyi değiştiriyor avrupa ile türkiye yi seçmek arasında ne fark var?