Nasılsın diye sormayan insanlar var hayatımda

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
617
Hastayım dediğimde nasılsın diye sormayan insanlar var hayatımda. Arayıp sana geleceğiz yemek yap diyen ve ben çok kötüyüm deyince bi yemek yapacaksın deyip nasılsın iyimisin ruh halin nasıl diye sormadan tamam gelmiyoruz deyip yüzüme kapatan bi insan ben bunun karsiliginda nasıl davranabilirim gerçekten bilmiyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Allah sabır versin. Ne zamandır forumda görmüyordum sizi. Madem onlar sormuyor biz soralım :)
Nasılsınız?

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
valla benim de zamanında her şeyinde her hastalığında anında yanına koştuğum insanlar bir kere bile beni arayıp bi nasılsın demedi. sana tasiyem böyle insanları hayatından silmen

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arayıp sana geleceğiz yemek yap diyen ve ben çok kötüyüm deyince bi yemek yapacaksın deyip nasılsın iyimisin ruh halin nasıl diye sormadan tamam gelmiyoruz deyip yüzüme kapatan bi insan ben bunun karsiliginda nasıl davranabilirim

Patates fırlatabilirsin mesela

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
En kötü olay yani başıniza gelebilecek en kötü şey ruh hali yani psikolojidir. Kim ne derse desin.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hayatınızda nasıl bir yer işgal ediyor kendileri?
Eğer 1. derece aileden değilse çektir çek çektirsin gitsin...

Reaksiyon puanı
617
Aileden biri maalesef ve çok yakındık.
Hayatınızda nasıl bir yer işgal ediyor kendileri?
Eğer 1. derece aileden değilse çektir çek çektirsin gitsin...

---- Mesajlar birleştirildi ----

valla benim de zamanında her şeyinde her hastalığında anında yanına koştuğum insanlar bir kere bile beni arayıp bi nasılsın demedi. sana tasiyem böyle insanları hayatından silmen
Bende herkese koşmaya çalışıyorum ama benim kötü olduğum arada bir olur. O bigün bile beni taşıyamıyorlar.

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Basit bir şeyi bile anlamak zor gelir böyle. Her zaman hayırlısını dileyin.

Wiseguy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Sıkma canını!

Günümüz insanları böyle!

Onları öyle kabul et!

Sana bir kötülükleri olmadıktan sonra mesele yok.

Ye, iç, gez, dolaş, keyfine bak!

Hayat kısa; çünkü hayat gençliktir...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu hayatta ne yaparsan yap kendin için yaparsın.. Yanındakiler ve etrafındakiler her zaman geçicidir. Onun için takmamak gerekir. Geçmiş olsun..

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Geçmiş olsun, size sadece çıkar ilişkisi için değer vermiş gibi gözüken bir kişi ise kesinlikle yüzüne bile bakmayın. Değmez böyle insanlara, nankör olurlar...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
sizde yer vermeyin kendisine.
aradığında muhatap olun sadece.

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Yapacağınız tek şey gelmek istiyorlarsa gelsinler. Kahveyi tuzlu, Yemeği berbat yapın. Keyfinize göre tam acılı veya full ekşili yada aşırı tuzlu yapın. Bir daha gelmezler akıllarından da çıkmazsınız. Muhabbet arasında hasta olduğunuzu söylerseniz çok iyi olur onlar o dilden anlarlar.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sevgi getirene saygı sunun
Sizi üzenlerede dayak sunun

Ben anladımki bu hayatta kimseyi önemsemeyeceksin önemseyip değer verdiğimiz zaman hep biz kaybediyoruz

maykuto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Elbet birgün yollarınız ayrılacak. Ben de zamanında o duyguyu yaşadım berbat bir durum. Ama hayat ile ilgili önceliklerimi belirledikten sonra kimseyi takmamaya başladım. Sen de ilk olarak önceliklerini belirlemelisin.
İyi forumlar.

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Her insanın hayatında dayanamadığı kişiler vardır. Önemli olan bunlara karşı nasıl koyduğun ve olumsuz olaylar karşısında nasıl davranış takındığındır. Psikiyatri ve psikologa git, faydasını görürsün, geçmiş olsun.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Hayatını ve duygularını başkalarının vefa durumuna endeksleme, her zaman tek başınaymış gibi yaşa, kimseye hak ettiğinden fazla değer verme derim.

Reaksiyon puanı
617
Hayatını ve duygularını başkalarının vefa durumuna endeksleme, her zaman tek başınaymış gibi yaşa, kimseye hak ettiğinden fazla değer verme derim.
Farkına vardım bunun teşekkür ederim yorumlariniz için insanların ben odaklı konuşmasından nefret ederdim ama öyle olmak gerekiyormuş

---- Mesajlar birleştirildi ----

Her insanın hayatında dayanamadığı kişiler vardır. Önemli olan bunlara karşı nasıl koyduğun ve olumsuz olaylar karşısında nasıl davranış takındığındır. Psikiyatri ve psikologa git, faydasını görürsün, geçmiş olsun.
Teşekkür ederim. Bende bi piskologa gitmeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bir kişi hal hatır sormuyorsa, Senin ne durumda olduğunun O'nun için bir önemi yoktur demektir. O'nun için önemli olmayan bir şeyi, kafanıza fazla takmayın, derim.

Umarım konuyu başlattıktan sonra kendinizi daha iyi hissetmişsinizdir, selamlar.

Reaksiyon puanı
2,554
Ne zamandır kimseyi ne arıyorum nede soruyorum kimse de aynı şekilde ne arıyor nede soruyor böylesi daha iyiymiş çok geç farkettim demekki ben kimsenin hayatında yer edinememişim demek ki ben olmasam da oluyor öyleyse gerçekten olsun benim için de kimse yok artık o zaman sadece kendimi önemsiyor sevdiğim şeyleri yapıyorum kafam da rahat mis gibi oldu böyle ?

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Benim de yok bomboş yaşıyorum. Hayatı çok ciddiye alma.