Soru Nasıl moderatör bulunur ?

Bu konuyu okuyanlar

hosgeldin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar SDN, bir forum sitemiz var, isim ve link vermiyorum banlanmamak için, sitemize nasıl aktif moderatörler kazandırabiliriz ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bi' sakal atarsanız yaparlar herhalde.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Hocam biz kazanmadan bunu nasıl yapalım, ilk başlarda forum işi gönüllülük işidir bilirsiniz.
Yok ya şaka takılıyorum. İlk başlarda olsa iyi forumlarda hep böyledir. Ben 5 kuruş almadan aylarca bu forum için emek harcadım ama severek yaptım. Yani sanırım bu biraz şans işi. Hiç mi talip olan yok?

hosgeldin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok ya şaka takılıyorum. İlk başlarda olsa iyi forumlarda hep böyledir. Ben 5 kuruş almadan aylarca bu forum için emek harcadım ama severek yaptım. Yani sanırım bu biraz şans işi. Hiç mi talip olan yok?
Aman hocam, bazıları var ki diyoruz ama anlamıyor, geliyor foruma hakaret ediyor, konuyu baltalayıp gidiyor, sizi de öyle sandım böyle deyince ?.

Mevcut aktif üyelerimiz ve moderatörlerimiz zaten var hocam, açıkçası ben foruma sonradan yönetici oldum ve forumu aktifleştirecek kullanıcılara ulaşma derdindeyiz, bunun karşılığında da çeşitli yetkilendirmeler verebiliriz, forum aynı zamanda bir ticaret ortamı olduğu için para da kazanabilir kişiler. Asıl derdimiz buydu.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Aman hocam, bazıları var ki diyoruz ama anlamıyor, geliyor foruma hakaret ediyor, konuyu baltalayıp gidiyor, sizi de öyle sandım böyle deyince ?.

Mevcut aktif üyelerimiz ve moderatörlerimiz zaten var hocam, açıkçası ben foruma sonradan yönetici oldum ve forumu aktifleştirecek kullanıcılara ulaşma derdindeyiz, bunun karşılığında da çeşitli yetkilendirmeler verebiliriz, forum aynı zamanda bir ticaret ortamı olduğu için para da kazanabilir kişiler. Asıl derdimiz buydu.
Teessüf ederim, sicilimi kirletmek istemem baltalamakla filan :)

Umarım bulursunuz. Belki bu işlerle uğraşan birileri varsa size yardımcı olurlar.