Nasıl Kitap Çıkarılır?

Bu konuyu okuyanlar

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Kitabımı Yazdım Şimdi Artık Son Bir Şey Kaldı O Da Kitabı Basıp,Hazırlamak Şimdi Bu Nokta Da Olaylar Nasıl Gelişecek Bilgisi Olanlar Varsa Yazabilir Mi? Ben Kitabın Basım Ücretini Cebimden Mi Vereceğim?Aklımda Çok Soru Var Detaylı Anlatırsanız İyi Olur

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Arkadaşlar Kitabımı Yazdım Şimdi Artık Son Bir Şey Kaldı O Da Kitabı Basıp,Hazırlamak Şimdi Bu Nokta Da Olaylar Nasıl Gelişecek Bilgisi Olanlar Varsa Yazabilir Mi? Ben Kitabın Basım Ücretini Cebimden Mi Vereceğim?Aklımda Çok Soru Var Detaylı Anlatırsanız İyi Olur
Tabii ki de cebinden vereceksin. Yayıneviyle anlaşırsan bir miktarını onlar veriyor.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Önce bir yayınevine başvuracaksın. onlarla iletişime geçiceksin ve bunun ilk yayınladığın kitabın olduğunu söyleyeceksin. onlar sana yardım eder

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
aradan baya zaman geçmiş ama yinede yazayım internet üzerinden bir yayın evi bulun,ünlü yayın evleri fazla para ister o yüzden orta karar bi yayın evi bulup arayın onları sonra kitabınızdan bahsedin onlar kitabı basmak istediklerini söylerler ise siz fiyatı sorun onlarda size 1000 kitap basımının ne kadar ettiğini söylerler eğer size makul gelirse anlaşırsınız ve kitap bastırılır,eğer aç gözlü bir yayın evi ise belki satıştan %5 gibi bir gelir alabilir,kitabınıza çok güveniyorsanız bi ihtimalde olsa para vermedende yayınlaybilirsiniz kitap satıldıkça yayın evi satıştan gelir alır falan filan