Nasıl kilo alabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bilmediğin şeyleri yeme kardeşim korona bitsin doktora git bende gidicem benim ailem de zayifsin diyor bana gidicem doktora baktiracam yeminle bunların dilinden kurtulmak için. Yani tek diyeceğim şu ki bilmediğin şeyleri yeme bu kadar yani en iyisi bir bileene danışmak doktor diyetisyen sağlıkla kal
Ben bu arada şeker sigara alkol hiç bir şey tuketmiyorum sadece 1 2 senedir evde hep yattım hareketsiz kaldım günesden d vitamini alamadk belki de bu zayıflatti bilemiyorum ama gidicem doktora bakalım bak bir daha yazıyorum bilmediğin şeyleri yeme aman kardeşim aman

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,598
2 türlü kilo almak var bir yağ olarak bir de kas olarak bu çocuğun istediği kas olarak almak ki en sağlıklı kilo bu şekilde alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

makro takibi yapman gerek yoksa kilo alamazsın
makro takibi için kendime c# programı hazırlayacağım bir gün buraya da linkini atarım. Hatırlatırsınız :D

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,598

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
16 yaşındayım 1.75 61-62 kiloyum 2 ay dışarı çıkmayınca 4 kilo falan aldım boşver alma gayet iyisin.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,598
Şöyle basit bir program yazdım. Vücudunuzun hiç birşey yapmasanız bile günlük yaktığı kaloriyi hesaplıyor kaynak kodları da arşivin içinde visual studio ile inceleyebilirsiniz BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,598