Nasil aşık olurlar ?

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
SDN de gördüm valla... Anlamiyorum bir kiz hic tanimadigi bir erkege nasil aşık olur?

Simdi bi erkek yakisikli die bütün kizlar asik olur .. Sirf yakisikli olmasindan mı .. Neden Nasıl elektrik alıyor forumdan yada msn den ilginç

Ne bileyim .. Tanimadan etmeden .. falan fes mekan .. Böö ..

Evet .. sorumu tekrarliyorum .

nasil asik olurlar ?

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
aşk ne? :)

buna senin dediklerin için aşk deniyor. yani kocaman bir saçmalık...

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
onların aşk meşk değil
sadece birbirlerinin nefislerinden istifade etmek
yani macera aramak
görüşüp beraber olduktan sonra herkes yine yoluna ve başka maceralara devam

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Aşk bu, ne zaman ve nasıl geleceği bilinmez ki.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kim kime aşık olmuş nerde nasıl neden anlamadım :L

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Ete, süte aşk diyolar...Herşeyi aşk sanıyorlar ya da görmek istedikleri o..O yüzden kimin gerçek, kimin doğru duygularla bunu söylediğini anlamakda zorlanıyoruz.. (A)

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
:) evet aşk diil aşk arayışı içine girendir onlar fakat saçma ve boş bir uğraş
bence aşk sevginin en yoğun halidir yani sevdiğin birisine sevgin daha çok yoğunlaşmışsa aşktır bence.
Birde görür görmes çarpılma meselesi var dimi oda sadece etkilenmektir çünkü o kişi hayatında olmazsa yaşayabilirsin çok düşünmezsin ama çok sevdiğin biri olmazsa yani aşık olduğun biri. Bence; gülemez, bir konuya yoğunlaşamaz, ve hayattan tat alamazsın onunla yaptığın herşey onsuz olunca anılarını aklına getirir.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
erkekler çabuk aşık oldukları gibi çabuk da sallarlar :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
emubaltaci dedi ki:
aşk diye bir şey yoktur :p

a.ş.k. neyin kısaltması?

Aşkı Şehvetle Karıştıranlar

Tuna Kiremitçi

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bu konuyu daha öncede tartışmıktık sanki. İnternette yaşanan aşklar diye. Olabilir nice insanlar var netten tanışıp evliliğe kadar gidiyor. Ama sadece internette sınırlı kalıyorsa saçma olur.

uyusukpasa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
emelden dedi ki:
Bu konuyu daha öncede tartışmıktık sanki. İnternette yaşanan aşklar diye. Olabilir nice insanlar var netten tanışıp evliliğe kadar gidiyor. Ama sadece internette sınırlı kalıyorsa saçma olur.

olur olur bu devirde herşey olurrr...her tarafımız sanal oldu artık..

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
bu birazcık farklı bir konu Simdi bi erkek yakisikli die bütün kizlar asik oluyorlar .. Sirf yakisikli olmasindan yani .. yakışıklı diye aşık olunmazki bana çok saçma geliyo zaten kızların ya da erkeklerin sanatçılara filan aşık olması. onlar için kendilerini parçalamaları, boğazları yırtılana kadar basbas bağırmaları, bayılmaları filan

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
seçiL dedi ki:
bu birazcık farklı bir konu Simdi bi erkek yakisikli die bütün kizlar asik oluyorlar .. Sirf yakisikli olmasindan yani .. yakışıklı diye aşık olunmazki bana çok saçma geliyo zaten kızların ya da erkeklerin sanatçılara filan aşık olması. onlar için kendilerini parçalamaları, boğazları yırtılana kadar basbas bağırmaları, bayılmaları filan

o olay, o aşık olan kızların derdi. saksıya değil kaportaya bakanın saksısı boştur...

sanatçı olayı zaten saçmalığın daniskası.

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yukarıda alıntı yapma beceriksizliği örneği vardır :( bilginize...

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nasıl aşık olurlar... tarif edeyim...

önce 2 adet nefes alan canlı alınır.(canlının zeki akıllı vb gibi özellikte olması zounlu değil)
bir tanesine tren diğerine inek rolü verilir.(eminim ki rol paylaşımında sorun çıkmaz)
herkes rolünü ezberlemiştir.(zaten istek çok önemli)
yönetmen "motor" diye bağırır.
bakışmalardan kaynaklanan elektriksel alan açığa çıkar.(bir de ülkede elektrik sorunu var diyorlar)
gerisi malum zaten....

net edition:

yazışmalardan karşıdakinin kültürlü akıllı vs vs olduğu "sanılır". karşılıklı minik testler yapılır. falan filan feşmekan....

ps: net edition'ın normal edition'dan çok da farkı yok birinde elektriksel alan diğerinde fiberoptik alan var. wi-fi ile kablolu ney gibi bir şey...

turgay_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aşk eski yunanlıların seksi bedavaya getirmek için ortaya attıkları bir felsefedir." (tam olarak kaynağı hatırlayamadım)fakat sevgi insanın doğasında vardır.sevmekle aşkı farksız görmeyin. !!!

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
aşk o değildir. internette aşk olmaz tanımadan etmeden görmeden, ki gördün diyelim yakışıklıda olabilir ama mesela derlerya bi erkeğin ilk nesine bakarsın elektrik almak için--- ben ilk önce ses tonuna bakarım-- yani yakışıklıdır ama cırtlak bi sesi varsa olay başlamadan biter :D hiç bana göre diil :p

insan aşkı,sevgiyi, sevgiliyi sanal dünyayla karıştırmamalı. aşkın gerçek olmasını istiyosa gerçek hayatla bağlarını koparmamalı :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
o nedimekmiş öle :D kötü olan işte bu
günün sözü harbidenmiş :D

KesKin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vallaha kızları bilmemde benim aşık olma prensibim çok değişik :) Hemen aşık olabilirim, tabii ciddi bir aşk değil :) Benim aşık olmamın tek sebebi bayanların beni cezbetmesidir. Eğer bir bayan MSN'ye eklediğimde tanısam ya da tanımasan bile direk NBR Canım diyorsa o bayan o erkeği kendine aşık etmiştir :) Hele birde aynı şehirde oturuyorlarsa, ve birde buluşma ihtimalleride varsa tamam.

Ben şahsen bugün bile otobüste bir kıza aşık oldum. İzmir tam aşık olunacak yer o ayrı mesele tabii de. Önemli olan kızların yüz vermesi olarak düşünürüm. Sırf belki konuşurum diye otobüste karşısına oturdum yüz vermedi :) Ama artık öğrendim bayanlar kendileri için kavga eden erkekleri çok beğeniyorlar. Şahsen daha önce kendime öyle bir kız ayarlamıştım. Ama otobüstede ne yapayım gitip şoförüde dövemezsin ki ;D

Gerçi şu an aşık olduğum ama bir türlü açılamadığım bir kız var kızın beni sevip sevmediğini nasıl anlarım bilgim yok. Zamana bıraktım bakalım ne olacak, zaman ne gösterecek :)

TayFun KesKin
Aşık Oldum :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
aklıma gelmişken yazim :D
bide kıroyum mıroyum ama para bende denen tiplere aşık olanlar vardır ööyk iğrenç :O

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Öncedende tartışmıştık.Netten tanışıp gerçek ortamda görüşme ile aşık olunabilir.Ama görmeden,duymadan,dokunmadan aşk olmaz bana göre yada ben yanlış biliyorum ;D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
seçiL dedi ki:
aklıma gelmişken yazim :D
bide kıroyum mıroyum ama para bende denen tiplere aşık olanlar vardır ööyk iğrenç :O
sorma ya güzelim kızları kroların yanında görünce acayip kıskanıyorum, ya aşkın gözü bu kadar mı kör yoksa onların kalp gözü yerine başka gözleri mi açık.

Son mesajlar