Naruto' daki En İyi Dövüş Sahnesi

Bu konuyu okuyanlar

The Half Road

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Bence kesinlikle Obito ile zihinde yaptıkları 1v1 açık ara en iyi kavga sahnesidir.
Naruto vs Pain ile yaptığı, naruto vs sasuke, ithaci vs sasuke vb. diğer sayısız efsane dövüşler var
Ama bu dövüş sessiz, müzik harika, ve oradaki duyguyu, fikir çatışmasını ve ikisinin de yaşadıkları değişimi izleyiciye çok iyi veriyor. Sanatsal yanı çok yüksek bir sahne. Ara sahneler inanılmaz. Ultra atom bombası jutsular yok. Dövüşün ortasında olan biteni anlatan garip sahneler yok. Bence sadece naruto özelinde değil anime dünyasındaki en özel sahnelerden birisi.

Sizin fikriniz nedir?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bu tip içerikler anime oluyor galiba. Ne izledim ne severim ancak şunlar çizilirken yapılan emeğe hayret ediyorum ya. Her kareyi tek tek çiziyorlar ya akıl alır gibi değil. Bunu belirtmek istedim sadece. Bir şeyleri izlerken sadece içeriğe değil onun için verilen emeğe de bakarsanız içeriği üretenler için büyük motivasyon kaynağı olur.

The Half Road

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Bu tip içerikler anime oluyor galiba. Ne izledim ne severim ancak şunlar çizilirken yapılan emeğe hayret ediyorum ya. Her kareyi tek tek çiziyorlar ya akıl alır gibi değil. Bunu belirtmek istedim sadece. Bir şeyleri izlerken sadece içeriğe değil onun için verilen emeğe de bakarsanız içeriği üretenler için büyük motivasyon kaynağı olur.
Evet anime oluyor. Siz hiç avatar vb. izlemediniz mi?

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Anime çizgi film değil mi? Ne farkı var?

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Çok uzun zaman önce naruto izlemiştim ama bence gaara vs rock lee en iyilerinden birisiydi shippuden de jiraiya vs pain diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet çizgi film ama genelde çocukların görmesini istemeyeceğiniz içerikler olabilir.o yüzden anime çocuklar için ve 15+ yaş için olarak ikiye ayırılır

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
  1. Her kesime hitap ediyor. Televizyondaki çizgi filmler gibi kitlesi çocuklar değil. Cinsellik, savaş, felsefe gibi konuları bulunmakta.
  2. Çizim yöntemleri daha karışık ve detaylı.
  3. Çizgi filmlere göre insanlara bir tık daha benzer (gözler hariç ?).
  4. Çizgi filmlere göre çok daha uzun metrajlı.
Aklıma gelenler bunlar.

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
  1. Her kesime hitap ediyor. Televizyondaki çizgi filmler gibi kitlesi çocuklar değil. Cinsellik, savaş, felsefe gibi konuları bulunmakta.
  2. Çizim yöntemleri daha karışık ve detaylı.
  3. Çizgi filmlere göre insanlara bir tık daha benzer (gözler hariç ?).
  4. Çizgi filmlere göre çok daha uzun metrajlı.
Aklıma gelenler bunlar.
Yani çocukken izlediğim
Beyblade
Bakugan
Yu-gi-oh
Pokemon
Kaptan Tsubasa
anime oldukları halde bana çizgi film gibi geliyor ama neyse.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Yani çocukken izlediğim
Beyblade
Bakugan
Yu-gi-oh
Pokemon
Kaptan Tsubasa
anime oldukları halde bana çizgi film gibi geliyor ama neyse.
Evet, bazıları çocuklar için olabilir, çizgi film gibi gelebilir ama Yu-gi-oh, Pokemon (özellikle yasaklanan bölümler), Bakugan gibi animeler bence pek de çocuklar için değil.