Yardım Namaz kılarken rüku ve secdede düzgün doğrulamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Evet. Sorun 1 aydır var. Belkide daha çok. Cumaya gidiyorum namaza başlıyorum. Rüku ya varınca robot gibi oluyorum. Hani robotların nasıl elini kolunu hareket ettirdiğini bilirsiniz. Bende öyle oluyorum. Secdede de oluyor aynı durum. Bunu şeytanmı yaptırıyor yoksa vücudumlamı alakalı?

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Öncelikle Allah kabul etsin. Ne olduğunu tam olarak anlamadım video çekip atabilirsin belki bilemedim?

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Öncelikle Allah kabul etsin. Ne olduğunu tam olarak anlamadım video çekip atabilirsin belki bilemedim?
Sağol kardeşim Video çekemem malesef ama şöyle anlatabilirim. (Oyundan örnek vericem) "Mesela ben namazı 60 fps kılıyorum, Rüku ve secdeye varınca fps 2 3 e düşüyor. " Bide skaylos (nasıl dendiğini bilmiyorum) var bende sorun ondanda olabilirmi? Artık iyice tuhaflaşmaya başladı bu

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Kanka ne güzel anlattın fps ile djdjdj tebrik ederim. Skolyoz un var sanırım evet ondan olabilir.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Kanka ne güzel anlattın fps ile djdjdj tebrik ederim. Skolyoz un var sanırım evet ondan olabilir.
Nasıl çözebilirim skolyoz sorunumu? Korse mi takmalıyım hani şu sırta takılanlardan.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Doktora gitsene kanka egriligin derecesine göre tedavisi değişiyor. Korse verirse alırsın bir gününü ayır hallet bu işi

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Doktora gitsene kanka egriligin derecesine göre tedavisi değişiyor. Korse verirse alırsın bir gününü ayır hallet bu işi
Agam zaten gitmiştik biz 2 3 yıl önce. Doktor skolyoz var dedi gönderdi bizi.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Tedavisini söylemedi mi? Egriligin derecesine göre tedaviler var bazılarına egzersiz bazılarına korse bazılarına ameliyat gerekiyor. Ah bu doktorlar adamı deli eder bazen :(

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İyi bir doktora git ve güzelce bilgi al. Belki gelişim çağında farklı tedavi seçenekleri ile sıhhat bulabilirsin, en azından dene bir.

D

Deleted member 6644497

SDN Okuru
Pekala hocam. Şu virüs olayları bitince randevu almaya çalışırız.
Bana bu "virüs bitince..." deyişin biraz "erteleyici" geldi :)
Mesela eğlenceli şeyler için de bunu diyor musun? Sağlık bu :)

MHRS'den internet üzerinden randevu alabilirsin. Saat on altı da ya da on altı civarında yeni randevular geliyor. İyi akşamlar.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bana bu "virüs bitince..." deyişin biraz "erteleyici" geldi :)
Mesela eğlenceli şeyler için de bunu diyor musun? Sağlık bu :)

MHRS'den internet üzerinden randevu alabilirsin. Saat on altı da ya da on altı civarında yeni randevular geliyor. İyi akşamlar.
Yok biz korona zamanından beri randevu bulamadık o yüzden demiştim.