N11 Rezil etti beni

Bu konuyu okuyanlar

odemirbag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar N11 de başıma öyle bir olay geldiki
21 mayıs ta 5.878.99 TL ye Hp marka bilgisayar sipariş ettim.
22 mayıs günü Kargoyu takip ettiğimde öğleden sonra kargonun Kendisine Teslim şeklinde
teslim ediliğini gördüm.
Hemen İlgili Aras kargoyu aradım ulaşamadım hemen şubeye gittim.
Kargoyu teslim almadığımı ama teslim alınmış gibi görüldüğünü söyledim
Teslimat belgesi yok olan belgede imzam TC hiç birşey yok.

N11 den ödemeyi erteledim ve n11 i aradım durumu anlattım
ilgileneceklerini söylediler 3 gün sonra otomatik olarak ödeme sistem tarafından yapıldı.
macera ve rezalet bundan sonra başladı

bugun 6 Temmuz 40 günü geçti n11 bana tek bir bilgi vermedi.
hergun aramaktan sıkıldım. Konuyu Hakem heyetine kadar götürdüm.

ben yandım siz yanmayın

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Abi o kadar parayı kartla online olarak ödersem ödüm kopar benim. Ne yapmışsın be abi. Paranı yada kartını götürüp gidip beğendiğin ürünü dükkandan direk kendin alıcaktın

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Abi o kadar parayı kartla online olarak ödersem ödüm kopar benim. Ne yapmışsın be abi. Paranı yada kartını götürüp gidip beğendiğin ürünü dükkandan direk kendin alıcaktın
Ben de 4200 TL ödedim kartla, bir sıkıntı olmadı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sözleşmeni kontrol et, malın alıcıya teslimine kadar olan süreç satıcıya aittir yazıyorsa hakkını her türlü alırsın.
Ayrıyetten belirttiğin fatura adresinde güvenlik kameraları varsa kamera görüntülerini de delil olarak alabilirdin.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kargo firmalarında karşılaşılan bir durum tüketici hakem heyetine başvurduysan kargo firmasından paranı geri alırsın zora girince kargo kayboldu deyip çıkıyorlar ufak tefek birşey olsa neyse koskoca kargo kayboluyor..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
satıcı yada kargocu çakal kargocu çalmış olabilir de satıcı kargocu ortak işi de olabilir...

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
2005 de yine aynı rezalet firmadan telefon getirtmiştik. Kutu boş çıkmıştı teslimatta. Hiçbir şey olmadı, ne para iadesi ne de telefon geldi. O günden beri aras kargoyla gönderilen yerlerden alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bir ürün alırken satıcıya dikkat etmek lazım. Puanına ve yorumlarına dikkat etmek lazım.

Böyle pahalı ürünleri Hepsiburada Vatan Teknosa Mediamark gibi daha güvenilir sitelerden almak lazım. N11 ve Gittigidiyor tarzı siteler bana oldum olası hiç güven vermez.

Hepsiburada böyle pahalı ürünleri HepsiJET ile gönderiyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Artık sistem böyle işliyor. Eskiden dükkandan alınırdı herşey, sünnet pazarlık deyip indirim de yapılırdı. Şimdi sistem değişti.
Yok abi Online satış olsunda ona sözüm yokki.

Demin telefonumu Online aldım dükkandan bak nasıl aldım.
Sipariş verdim kapıda ödemeli. Dükkanın kendi arabası geldi malı açtı gösterdi denedi çalışıyormu diye öyle parasını verdim adama gitti. Olay bu.

Böyle durum varsa heryerden ürün alabilirim. Ama parayı önceden kartla yolla dükkana. Yok öyle bir dünya

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
bu satıcı kim onu da paylaşsana bi