N11(Rain) Office Lisansı Satın Almayın Dolandırıyorlar!

Airbus

Asistan
Arkadaşlar Selam

Bu lisansların hepsi aynı zaten ben Rain den lisans almıştım. Haziran ayında aldım ve lisansım 2 gün önce Microsoft tarafından iptal edildi. sebebini öğrenmek için Microsoft United States ile görüşme başlattım ( TSI24.00 da Türkiye ofisi kapalı olduğundan). Yaptığım görüşmede lisansın MSDN lisansı olduğunu, öğrendim. Microsoft kötüye kullanım tespit ettiğinden lisansı iptal etmiş. İlk görüşmemde bunu öğrendim daha sonra SS almadığımı fark edip 2. bir görüşme başlattım ve 2. görüşmede de aktif edemediğimi belirtip en son lisans MSDN lisansı mı diye sorduğumda Evet yanıtını aldım. Siz siz olun bu tuzağa düşmeyin. Kanıtları ile beraber ekliyorum. Lisansın tamamen çöp olduğuna inanır inanmaz sansürlü kısımları direkt paylaşacağım, paylaşacağım ki isteyen de kontrol edebilsin. Satıcıya bana gönderdiği mail üzerinden dönüş yaptım ekran görünütüsü istedi gönderdim ama geri dönüş yapmadı. Bende mecbur n11 den gelen hediye çeki teklifini kabul etmek zorunda kaldım.

Technopatteki konu da bana ait arkadaşlar o yüzden aynı görselleri atıyorum...
Burada da satıcıya attığım mailin kayıtları var.Fiyatlar ucuz diye aldanmayın 5 yıldız verilmesine de. Gönderdiği mailin sonunda 5 yıldız verip adı soy adı açık yorum yapana Avast Antivirüs hediye ettiğini söylediğinden herkes 5 yıldız verip iyi yorum yazıyor. Fiyatlar uygun birşey olmaz iptal edilirse de çok zarara girmem demeyin sizin gibi belki de kaç kişi alıyor ve bu kişi haksız yere para kazanıyor! Herkesi bilinçli olmaya ve bu tip kişilere para kazandırmamaya davet ediyorum. Hepinize iyi forumlar :)
 

Creative

justice boss
Yönetici
Admin
Lisans olarak Office 365 aldım bende ancak şuana kadar sorun çıkmadı, çıkarsa yakarım.. :)
 

Airbus

Asistan
Lisans olarak Office 365 aldım bende ancak şuana kadar sorun çıkmadı, çıkarsa yakarım.. :)
Bende öyle diyordum ama karşıda yakacak kimse olmuyor n11 direkt hediye çekini dayıyor ödeme yapılan miktar kadar. :) 365 lisanslarında da olabilir microsoft canlı destekten kontrol ettirebilirsiniz aslında. Ben Office 2016 Professional almıştım. Key MSDN çıktı :)
 

Death Mark

Guru
Emektar
20 TL diyip geçmemek lazım. Bu şekilde günde 10 kişiyi kandırsalar 200 eder :) Allahtan öğrenci e-postam var da birkaç yıl ücretsiz kullanacağım yoksa durum vahim office olmadan işler yürümüyor :)
Yapacak bir şey yok. Çok ihtiyacı olupta bütçesi kısıtlı kullanıcının fazla bir seçeneği yok. Keşke ucuz olsada orijinal tercih ettirdek herkese.
 

Airbus

Asistan
Yapacak bir şey yok. Çok ihtiyacı olupta bütçesi kısıtlı kullanıcının fazla bir seçeneği yok. Keşke ucuz olsada orijinal tercih ettirdek herkese.
İşte çöpe atılmış bir 20 TL oluyor ki şu anlık fiyatı 45 yapmış. Microsoftun acıması yok anında iptal ediyor :)
 

Son mesajlar

Üst