N11 online alışveriş güvenlimidir?

Bu konuyu okuyanlar

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
N11 güvenlimidir kargo kaç günde gelir
güvenlidir çok kez alışveriş yaptım kargo işi ise aldığın ürüne göre değişir kardeşim satıcı ile alakalı ancak ilanda belirtilen tarihten sonrasına sarkacağını sanmam. Ama virüs yoğunluk vs. derken biraz gecikme olabilir bu da kabul edilebilir zaten.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Yorumlara, puanlara ve mağaza puanına dikkat et. Mağaza puanı yeşil olmayanlardan bence ürün satın alma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

N11 güvenlimidir kargo kaç günde gelir

Kargo en geç 5 gün. Ama Aras kargo gibi kargo şirketleri kargo geldiğinde seni aramıyor. O yüzden n11 den kargo takibi yapman gerekiyor düzenli

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Genel olarak sıkıntısız, satıcıya göre değişiyor. Satıcının puanının yüksek olduğu yerleden alın.
Örnek vermem gerekirse bana gecikmeli kargo geldi aldığım ürün bozuk çıktı, iade kodumu da geç gönderdi satıcı ama eninde sonunda iade ettim sıkıntısız bir biçimde. Tabi bu satıcıya bağlı bir durumdu.

odemirbag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Burada asıl faktör N11 değil. N11 içerisinde satış yapan mağazadır. Mağaza yorumlarını incelemeden hiçbir E-Ticaret sitesinden alışveriş yapmayın.

yaltunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Uzun süredir alışveriş yapıyorum hiç sorun yaşamadım. Ama en önemlisi içerisinde ki satıcı mağazalar önemli. Ama kim ne derse desin @Hepsiburada favorim