Müzik Çalar Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar yıllardır s4 mini kullanan ben yeni bir telefon (Samsung M21) aldım fakat şöyle bir sorunum var.

Telefonda YT Music ve Spotify dışında "TELEFONA AİT" bir müzik çalar yok. Yemin ediyorum s4 minimi özledim ya.

YT Musicte Spotify da benim için çok kullanışsız. Google Play'dan indirdiğim müzik çalarlarda da reklamlar çıkıyor.

Acaba s4'ün müzik çalarını buna yükleme şansım var mı?

Reaksiyon puanı
30
Galaxy store'da samsung music player indirime sunulmuş durumda (samsung cihazlar için ) indirebilirsin hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ilgili link <<<
Teşekkürler indirdim. Müziği nasıl kapatıcaz? Kapanmıyor bu xD

Edit: Durdurmaktan bahsetmiyorum. Benim eski tel.de 's4 mini' çarpıdan çıkılıyodu. Burda durdurabiliom en fazla. Durdurup çıkınca müzik çalmasa bile uygulama arkada çalışmaya devam etmez mi?

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Bildirim penceresini indiriyorsun ve bildirimi genişletme hareketi yapıyorsun hocam benim kirmizi ile gösterdiğim hareketi sız elinizle yaparsanız x işareti çıkacaktır
20210514_171425.jpg

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Yukarıda önerilen uygulamayı kullanabilirsiniz. Eskiden Google Play Müzik uygulaması olduğu için ek olarak bir müzik çalar eklenmemesi normal. Uygulama kaldırılınca Samsung da kendi uygulamasını yayınlamış zaten.

Reaksiyon puanı
30
Bildirim penceresini indiriyorsun ve bildirimi genişletme hareketi yapıyorsun hocam benim kirmizi ile gösterdiğim hareketi sız elinizle yaparsanız x işareti çıkacaktır Ekli dosyayı görüntüle 151794

Bende böyle oluyor. Kapatma tuşu gibi olan yuvarlak şeye tıklayınca da diğer görüntü geliyor.

Lan! Kocaman X varmış nasıl görememişim! Konu kilit xD

Son mesajlar