Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,729
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,155
Puanları
113
Yaş
38
1- Game of Silence | Yayın Tarihi : 12 Nisan Salı

Game-of-Silence-NBC-700x394.jpg

Sleepers romanı ve filminden esinlenerek ortaya çıkan Türk dizisi Suskunlar’ın uyarlaması olan yapım, genç bir avukatın geçmişindeki karanlık bir sırrın geri dönmesiyle birlikte yaşanan olayları konu alıyor. Gelecek vaat eden başarılı avukat Jackson rolünde Revolution’dan hatırlayacağımız David Lyons var. Michael Raymond-James, Larenz Tate, Derek Phillips ve Bre Blair de dizinin ana kadrosunda yer almakta.

Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.


ayrac.png

2- Containment | Yayın Tarihi : 19 Nisan Salı

containment-700x394.jpg

Belçika serisi Cordon’dan uyarlanan dizi The Originals ve The Vampire Diaries’in yapımcılarından Julie Plec imzası taşıyor. Atlanta’da gizemli ve ölümcül bir salgın ortaya çıkınca, şehrin çok geniş alanını kapsayan bir karantina hemen devreye sokulur. Bunun içinde kalanlar kendi yaşamları için savaşırken, yerel ve federal yetkililer çaresizce bir tedavi arayışına başlayacaklardır. Dizinin baş rollerinde David Gyasi, Chris Wood, Christina Moses ve Claudia Black var.


ayrac.png

3- Houdini and Doyle | Yayın Tarihi : 2 Mayıs Pazartesi

michael_weston_and_stephen_mangan_star_in_houdini_and_doyle.jpg

Stephen Mangan’ı Arthur Conan Doyle, Michael Weston’ı ise Harry Houdini rolünde izleyeceğimiz seri, gerçek hayatta da yakın arkadaş olan bu ikilinin maceralarını ekrana getirecek. Doyle ve Houdini, anlaşılması mümkün olmayan doğaüstü davalarda Scotland Yard dedektiflerine yardımcı olmaya çalışacak.


ayrac.png

4- Preacher | Yayın Tarihi : 22 Mayıs Pazar

PREACHER_VERT-1200-v1-700x412.jpg

Aynı isimli kült çizgi roman serisinden uyarlanan Preacher doğa üstü, biraz çarpık ama karanlık olduğu kadar da komik bir hikaye anlatacak. Batı Texas’lı yozlaşmış bir vaiz olan Jesse Custer (Dominic Cooper) gizemli bir yaratıkla karşılaşarak oldukça sıra dışı bir güç kazanır. Custer, eski kız arkadaşı Tulip (Ruth Negga) ve arkadaşı İrlandalı bir vampir olan Cassidy (Joseph Gilgun) ile birlikte kendini cennetten, cehennemden ve bu ikisi arasındaki her yerden çeşitli yaratığın yer aldığı çılgın bir dünyanın içinde bulacaktır.

Sam Catlin tarafından yazılacak pilot bölümün yapımcılığını ve yönetmenliğini ise Seth Rogen ve Evan Goldberg (This is the End) birlikte yapacaklar.


ayrac.png

5- Roots | Yayın Tarihi : 30 Mayıs Pazartesi

roots-dizi.jpg

4 bölümlük mini-dizi Alex Haley‘nin romanından ve aynı isimli 70’li yıllarda yayınlanan diziden uyarlanacak. Amerika’ya satılan Afrika’lı bir kölenin hikayesini izleyeceğimiz dizide Forest Whitaker, Anna Paquin, Jonathan Rhys Meyers, Anika Noni Rose, Malachi Kirby ve Laurence Fishburne gibi isimler yer alacak. Orijinal Kunta Kinte’yi canlandıran Levar Burton ise yürütücü yapımcı olarak dizide yer alacak.


ayrac.png

6- Feed The Beast | Yayın Tarihi : 31 Mayıs Salı

Feed-The-Beast.jpg

Danimarka dizisi Bankerot’tan uyarlanan dizide David Schwimmer‘ı Tommy Shannon, Jim Sturgess ise Dion Pappas rolünde izleyeceğiz. Yakın arkadaş olan Tommy ve Dioni, hayallerini erçekleştirmek adına Bronx’ta kaliteli bir restaurant açmak isterler. Ancak ikisi de sorunlu birer geçmişe sahip olduklarından, bu süreçte kendi şeytanlarıyla da yüzleşmek zorunda kalacaklardır.


ayrac.png

7- Outcast | Yayın Tarihi : 3 Haziran Cuma

outcast-new.jpg

Robert Kirkman’ın kaleminden, Paul Azaceta’nın çiziminden ortaya çıkan ve 2014 yılından bu yana yayımlananOutcast isimli çizgi romanın uyarlaması olacak proje, tüm hayatı boyunca şeytani güçler tarafından rahatsız edilen Kyle Barnes’ın (Patrick Fugit) hikayesini konu alıyor. Kyle tanıştığı vaiz Reverend Anderson’ın (Philip Glenister) yardımıyla aradığı bazı cevapları bulmak ve özlemini duyduğu normal hayata yeniden kavuşmak için yeni bir yolculuğa adım atar. Tabii ortaya çıkan sonuçlar hem kendisinin hem de dünyanın kaderini sonsuza dek değiştirecektir.


ayrac.png

8- Animal Kingdom | Yayın Tarihi : 7 Haziran Salı

animal-kingdom.jpg

Dizi, annesi uyuşturucu yüzünden öldükten sonra, ailesinin kalan bireyleriyle yaşamak üzere bir Güney Kaliforniya sahil kasabasına yaşamaya gelen 17 yaşındaki Joshua “J” Cody ‘nin (Finn Cole) hikayesini anlatacak. Bu ailenin kanunsuz davranışları diziyi oldukça kanlı hale getireceğe benziyor. Kadroda yer alan diğer isimler; Ellen Barkin, Scott Speedman ve Shawn Hatosy. Dizinin yönetmenliğini ve yürütücü yapımcılığını ise David Michod üstlenecek.


ayrac.png

9- BrainDead | Yayın Tarihi : 13 Haziran Pazartesi

BrainDead’de, Capitol Hill’de yeni çalışmaya başlayan genç Laurel (Mary Elizabeth Winstead), Washington D.C.’de iki şeyi ortaya çıkarır: Hükumet artık görev yapmamaktadır ve uzaylılar yer yüzüne gelerek birçok kongre üyesi ve görevli gazetecinin beyinlerini yemişlerdir. Cumhuriyetçi bir senatör olan Red Wheatus da (Tony Shalhoub) yıllar boyunca Washington’da anlaşmalar sağlamıştır. Alkolü ve eğlenmeyi çok seven Red Wheatus, radikal bir değişim sonrası aşırı sağlık takıntılı, bilinçli bir insan haline dönüşecek ve uzlaşmaktansa hükumeti yok etmeyi tercih edecektir.

Robert ve Michelle King’in kaleminden çıkacak olan projede Ridley Scott, David W. Zucker, Brooke Kennedy ve Liz Glotzer da yapımcı olarak yer alacaklar.

ayrac.png

10- American Gothic | Yayın Tarihi : 22 Haziran Çarşamba

Ünlü yönetmen Steven Spielberg’ün yapım şirketi Amblin Television tarafından hazırlanan dizi; yakın zamanda kaybettikleri babalarının seri katil olduğunu öğrenen ve onun bir yardımcısını araştıran Boston’lu bir ailenin hikayesini anlatacak. Dizinin kadrosunda yer alacak isimler Justin Chatwin, Megan Ketch, Antony Starr ve Juliet Rylance olarak açıklandı.

DiziMania


 
Son düzenleme:
Üst