Mustafa Varank'ın Mükemmel Meclis Konuşması

Bu konuyu okuyanlar

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank mecliste muhalefet partilerinin yüzüne yüzüne gerçekleri vurdu. Videoda da görüldüğü üzere muhalefet partileride Mustafa Varank'ın sesi duyulmasın diye sıralara vurdu. Şimdi size o mükemmel konuşmayı sunmak istiyorum;

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Kendi sattıkları fabrikaları atarım buraya şimdi, neyse uğraşmak istemiyorum. 18 yıl oldu, artık salın milleti. Hâlâ ağzından salyalar akıtarak CEHAPE diye sesleniyorsunuz. R dönüşleri de var, bunlar benim arşivimde. 2023 senesinde sandığa gömüleceksiniz.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Kendi sattıkları fabrikaları atarım buraya şimdi, neyse uğraşmak istemiyorum. 18 yıl oldu, artık salın milleti. Hâlâ ağzından salyalar akıtarak CEHAPE diye sesleniyorsunuz. R dönüşleri de var, bunlar benim arşivimde. 2023 senesinde sandığa gömüleceksiniz.
Kimin gömüleceği şimdiden belli. Seçim sonrası bu konuda buluşuruz...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Adam gerçekten güzel konuşmuş. Tebrik ediyorum.

Bizim ülkede muhalefet gerçekten SIĞ ve Bakanın söylediği gibi üretim cahili ve Yatırım düşmanı.

Körlemesine ezberliyorlar 2 cümle sabah akşam SATTILAR SATTILAR. Ama bilmiyorlar ki devlet malı satılamaz en fazla işletme hakkı devredilir veya Kiralanır. Oda 25 yılı geçemez.
Yabancı yatırımcıyada Katar veya Müslüman bir ülke ise karşılar Amerika Fransa tarzı ise ses çıkarmazlar.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
özet geçermisiniz? şuan dinleyemiyorum.