Muslera'nın Türkiye hakkında koronavirus yorumu

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Muslera dış basına verdiği röportajında "Türkiye çok büyük bir nüfusa sahip ve bugünlerde 300 ila 350 enfeksiyon var. Başkan dini hastalığın önüne koydu. Dualarla başa çıkabileceğini düşündü. İşlerin daha karmaşık hale gelmesine yol açtı” dedi. Ben haklı buldum. Ayrıca birçok insan Muslera için muhalefetin yapamadığını yapıyor gibi ifadelerde bulunuyor.

IMG_20200324_165817.jpg

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Muslera dış basına verdiği röportajında "Türkiye çok büyük bir nüfusa sahip ve bugünlerde 300 ila 350 enfeksiyon var. Başkan dini hastalığın önüne koydu. Dualarla başa çıkabileceğini düşündü. İşlerin daha karmaşık hale gelmesine yol açtı” dedi. Ben haklı buldum. Ayrıca birçok insan Muslera için muhalefetin yapamadığını yapıyor gibi ifadelerde bulunuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 90783
Ayrıca Muslera Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı

20200324_171108.jpg

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
SDN Forumda görmek zorunda da değilim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Başkan dini hastalığın önüne koydu. Dualarla başa çıkabileceğini düşündü. İşlerin daha karmaşık hale gelmesine yol açtı” dedi.
=??
Bu nasıl bir konu hangi başkan ne zaman dini hastalığın önüne koydu 1-2 örnek verirmisin daha açıklayıcı ve faydalı olması için.
Bende haklı buldum
Neyi haklı buldunuz ? Ne demiş ki Haklı bulunabilecek.

Ee bu mu şimdi? Sen bu konuyu açınca ne oldu yani? Bu başlık ne?
Harbi konu çok alakasız ve saçma bencede.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Maalesef ki zorundasın. Ama konuya dahil olup olmamak senin elinde. Beğenmediysen başka konulara tıklayabilirsin
Ne yani bu Foruma girmek zorundamıyım ben şimdi? Ya da görmek istemediğim şeyleri görmek zorundamıyım? İyi ki yok say seçeneği var, yoksa halimiz ne olurdu...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası bence forumda herkes her istediği konuyu açabilir paylaşabilir. Ama bir dayanağı bir kaynağı olmak şartı ile. Hadi dayanaksız kaynaksız gördüm duydum böyle diyorlar deyipte paylaşabilir. Ama yönetim kadrosunda Moderatör ekibinde olan insanların birşeyler paylaşırken çok daha dikkatli ve tarafsız olması gerekir.

BENDE HAKLI BULDUM dedimi bunu kanıtlaması delillerini söylemesi gerekir veya kendince gerekçelerini. Hem tarafsızlığını çineyip hemde konuyu açıklamazsa saçma sapan bir paylaşım oluyor.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ne yani bu Foruma girmek zorundamıyım ben şimdi? Ya da görmek istemediğim şeyleri görmek zorundamıyım? İyi ki yok say seçeneği var, yoksa halimiz ne olurdu...
O özelliğin farkındaysan niye her şeye olumsuz yorum yapma peşindesin

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yaz
Böyle yazmak istediğim için yazdım. Beğenmediysen girmek zorunda değilsin bu konuya.
Türkiye hakkında korona virüs yorumu yapan bir sürü daha önemli kişiler varken neden Muslera?
Bu konu daha çok magazin haberi gibi görünüyor. Sanırsam bu kategoride paylaştığınız 2. futbolcu hakkında bir konuydu. :)

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
İsteyen istediği konuyu açar kaynak ve dayanak sunarak buna moderatör ve admin dışında kimse karışamaz ayrıca görmek istemiyorsan konuya dahil olmazsın olur biter sırf yorum yapmak için yazdığın o kadar belli ki...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bu forumun bir vizyonu var arkadaşlar. Ben dahil bu forum için emek veren, gecesini gündüne katan gelmiş geçmiş tüm yöneticilerin uğraşları sonucu oluşmuş bir vizyon bu. Kimse kusura bakmasın bu vizyonun düşmesine hiçbir zaman göz yummayacağım.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bu forumun bir vizyonu var arkadaşlar. Ben dahil bu forum için emek veren, gecesini gündüne katan gelmiş geçmiş tüm yöneticilerin uğraşları sonucu oluşmuş bir vizyon bu. Kimse kusura bakmasın bu vizyonun düşmesine hiçbir zaman göz yummayacağım.
Bu kadar kuruntulu olmak için de çok çaba sarfettin mi?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İçerik ekibi açıklamasına bile olumsuz yorum yaparak şevkimizi kırmaya çalışıyorsun
Sorun şu ki arkadaşınız forum diline hakim olmakta güçlük çekiyor. Paylaştığı konuların önemli bir kısmı gereksiz veya yanlış kategoriye ait. Hiçkimse mükemmel olmak zorunda değil. Bu içeriklere ve forumdaki davranışına birden fazla üye tepki veriyorsa bir hata yaptığının farkına varması gerekiyor. Bu yerin halada eleştiriye ve şekillenmeye açık olduğunu düşünerek cevabımı veriyorum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kuruntu değil bu, adama koyuyor. Çok fena koyuyor hem de.
Koyuyor mu? Hayata biraz daha pozitif bakmaya çalış. Eleştiri yapacaksan da yapıcı bir üslupla konuşursan konu uzamadan kapanır, bu şekilde konuşmanın ne sana ne de başkalarına faydası var.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Daha önce pozitif bir şekilde eleştirimi yaptığımı hatırlıyorum ben. Dikkate alınmıyorum demek ki.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Boşa tartışıyorsunuz bence. Normalde forumlarda/sitelerde sistem şöyledir;
Yönetim ve içeriği oluşturan ekiptekiler paylaştığı şeye yorumunu katarak tarafını belli etmez. Ucu siyasete dokunan konularda haber neyse aynı şekilde paylaşır. Bence de doğru olan bu olur. Muslera'nın bu haberi forumda tabii ki paylaşılabilir ancak içeriğin başlığına ''Parti Kur Oy Verelim'' gibi taraf belli eden bir açıklama doğru değil. Ha siz diyorsanız ki biz bu forumu böyle yönetmiyoruz. İsteyen istediğini paylaşsın, taraf tutsun tutmasın fark etmez. O sizin bileceğiniz iş, bunu bu şekilde açıklarsınız işine giren gelir foruma.

Muslera'nın bu tarz linçleri hak ettiğini düşünmüyorum bu arada. Sosyal medyada adama demediklerini bırakmamışlar. Kendisi karakteriyle de fark yaratmış bir oyuncu ve tüm insanlığı ilgilendiren bir konuda Muslera'da bir başkası da yaşadığı ülke ile ilgili bir yorum yapabilir.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Kuruntu değil bu, adama koyuyor. Çok fena koyuyor hem de.
Arkadaşım uzatma eğer insanları eleştireceksende düzgün bir üslupla eleştir hataları varsa düzgünce göster kırıcı ve olumsuz konuşma seni zorla konuya dahil eden yok dahil olduysanda insanları aşağılama hatasız kul olmaz.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Arkadaşım uzatma eğer insanları eleştireceksende düzgün bir üslupla eleştir hataları varsa düzgünce göster kırıcı ve olumsuz konuşma seni zorla konuya dahil eden yok dahil olduysanda insanları aşağılama hatasız kul olmaz.
Sen birini bir konuda uyardın diyelim. Seni kaale almayıo ısrarla o hatayı yaparlarsa ne yaparsın?

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
İsteyen istediği konuyu açar kaynak ve dayanak sunarak buna moderatör ve admin dışında kimse karışamaz ayrıca görmek istemiyorsan konuya dahil olmazsın olur biter sırf yorum yapmak için yazdığın o kadar belli ki...
İştee beni anlayan birii... ?❤

blaxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bence biraz fazla abartmışsın. Muslera'nın bu konuda bence de haklı olduğunu düşünüyorum. Ve bu forumda böyle konular açmamak için bir engel yok.