Murat, Kick Boks finalinde komalık oldu

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Konya'da düzenlenene Kulüplerarası Kick Boks İl Birinciliği final karşılaşmasında başına darbe alan Gökhan Murat Üstel (24), beyin kanaması geçirdi.

Kick Boks final maçında başına darbe alan sporcu komalık oldu

Ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılan genç sporcu ameliyata alındı. Gökhan Murat Üstel'in yoğun bakımda tedavisi sürüyor.
Konya 100.yıl spor salonunda gerçekleştirilen Kulüplerarası Kickboks İl Birinciliği ağır sıklet final karşılaşmasında finale yükselen Gökhan Murat Üstel rakibinden aldığı darbeyle yere yığıldı. Baygınlık geçiren genç boksöre olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Konya Numune Hastanesine kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği tespit edilen boksör Üstel, ameliyata alındı. B
Başarılı bir ameliyat geçirdiği açıklanan Üstel'in yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Kick Boks Konya İl Temsilcisi Arif Erağdıç, doktorların sporcunun amemiyatının iyi geçtiği bilgisini verdiğini aktardı. Dün iki maçı kazanarak finale çıktığı öğrenilen Gökhan Murat Üstel'in ailenin tek çocuğu olduğu öğrenildi. Üstel'in annesi hastane önünde sinir krizleri geçirdi. Oğlunun dünkü maçta aldığı darbeler nedeniyle yüzünde yaralar oluştuğunu ifade eden anne, " kendisine 'yüzün gözün yara içinde. Bugün maça gitme. Beni dinle' dedim. Sözümü dinlemedi." diye konuştu.
Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

CİHAN

Kaynak : http://www.haber7.com/haber/20100127/Murat-Kick-Boks-finalinde-komalik-oldu.php

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Buna spor diyenlere ben ne diyim bilmiyorum.İnsanlar birbirlerini döverek spor yapıyor inanılır gibi değil.