Multiplayer Olmayan Oyun Önerisi Verebilir Misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Laudlex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar league of legends hariç adam akıllı oyun oynamadım diyebilirim artık multiplayer olmayan oyunlar oynamak istiyorum öneri olarak ne önerirsiniz ekran kartım gtx 1650 16gb ram var

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
çok fazla öneri yapılabilir ama rastgele witcher 3 ve skyrim tavsiye ediyorum.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
Hepsi. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Skyrim da görev olarak çok iyi, neredeyse sınırsız görev almak gibi bir şey ,hepsi de birbirinin aynısı görevler değil, o konuda iyi.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Hem hikayeli oyun isteyip hemde kafa karıştırmayan bir oyun zor. Hikayesi ve görev işleyişi iyi oyunlar böyle. Ancak bunlar ilk 5-6 saat için geçerli. Oyunun 100 saat gibi bir süreye sahip olduğunu var sayarsak, 5 saat öğrenme evresi Witcher 3 için çok az diyebilirim. Ama ilk önce Witcher 2'den başla o zaman daha net anlarsın oyunu. Witcher 3'den başlarsan kitabın sonundan okumaya başlamış olursun. Onun haricinde önerilecek çok fazla hikayeli oyun mevcut. Ben mesela ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynarım. Steam profilimden bakabilirsin.

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Hem hikayeli oyun isteyip hemde kafa karıştırmayan bir oyun zor. Hikayesi ve görev işleyişi iyi oyunlar böyle. Ancak bunlar ilk 5-6 saat için geçerli. Oyunun 100 saat gibi bir süreye sahip olduğunu var sayarsak, 5 saat öğrenme evresi Witcher 3 için çok az diyebilirim. Ama ilk önce Witcher 2'den başla o zaman daha net anlarsın oyunu. Witcher 3'den başlarsan kitabın sonundan okumaya başlamış olursun. Onun haricinde önerilecek çok fazla hikayeli oyun mevcut. Ben mesela ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynarım. Steam profilimden bakabilirsin.

ya witcher 3 ü oynadım 1 2 saat o kadar sıkıldım ki anlatamam

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
ya witcher 3 ü oynadım 1 2 saat o kadar sıkıldım ki anlatamam
Tamam işte bende sana diyorum ki 100 saatlik oyunu 1-2 saat ile yargılamak oyuna haksızlık olur. Oyunun başında zaten hikaye anlatıyor bir olay yok. E hiç oynamadığın için de hikayeyi bilmiyorsun o yüzden anlamaman ve sıkılman normal. Dediğim gibi sen önce bir internetten genel hikayesine bak, sonra da Witcher 2 ile başla. Tavsiyem bu yönde. Tabi birde hikayeli oyun oynamadığın için bu kültürün oturması biraz zaman alacaktır.

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Tamam işte bende sana diyorum ki 100 saatlik oyunu 1-2 saat ile yargılamak oyuna haksızlık olur. Oyunun başında zaten hikaye anlatıyor bir olay yok. E hiç oynamadığın için de hikayeyi bilmiyorsun o yüzden anlamaman ve sıkılman normal. Dediğim gibi sen önce bir internetten genel hikayesine bak, sonra da Witcher 2 ile başla. Tavsiyem bu yönde. Tabi birde hikayeli oyun oynamadığın için bu kültürün oturması biraz zaman alacaktır.
tekrar bakacağım witcher serisine amcamdan hesabı alayımda tekrar yükleyeyim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
tekrar bakacağım witcher serisine amcamdan hesabı alayımda tekrar yükleyeyim
Hikayeli bir oyun oynacağın zaman muhakkak oyunun işleyişi hakkında spoiler içermeyen kaynaklara bakmanı tavsiye ederim. Yoksa bam güm bir oyuna bende girsem ilk saatler bende hiçbir şey anlamam. İkinci oyunda şöyle bir olay da var. Witcher oyunlarında oyun içinde verdiğin kararlar oyunun sonunu değiştiriyor. Witcher 2'nin bitmiş save dosyasını üçüncü oyuna aktarıp kararlarının orayı da etkilemesini sağlayabiliyorsun.

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Hikayeli bir oyun oynacağın zaman muhakkak oyunun işleyişi hakkında spoiler içermeyen kaynaklara bakmanı tavsiye ederim. Yoksa bam güm bir oyuna bende girsem ilk saatler bende hiçbir şey anlamam. İkinci oyunda şöyle bir olay da var. Witcher oyunlarında oyun içinde verdiğin kararlar oyunun sonunu değiştiriyor. Witcher 2'nin bitmiş save dosyasını üçüncü oyuna aktarıp kararlarının orayı da etkilemesini sağlayabiliyorsun.
ooo harikaymış o özellik

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Control oyununu önerebilirim geçen sene Game Awards 2019'da en iyi sanat yönetimi ödülünün yanı sıra yılın oyunu adaylarındandı.
Ya da korku türünün efsanelerinden RE2 Remake öneririm.