Mühendisli için bilgisayar tavsiyesi.

Bu konuyu okuyanlar

Burak3561

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mühendislik okuyorum ve fiyat performans için bilgisayar bakıyorum.Düzgün önerebileceğiz cihazlar var mı?

Burak3561

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Max 8000
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide apple cihazlarını tavsiye edermisiniz.

Reaksiyon puanı
5,172

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak ben bir öğrencinin Mac kullanması taraftarı değilim okurken bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mac yanına Windows kurulacaksa o kadar para veripte Mac almanın hiçbir anlamı yok bana kalırsa. Alıp pişman olan birçok arkadaşım var. Adamlar ödevini bile kendi bilgisayarında sunamıyor maalesef.

Reaksiyon puanı
5,172
Mac yanına Windows kurulacaksa o kadar para veripte Mac almanın hiçbir anlamı yok bana kalırsa. Alıp pişman olan birçok arkadaşım var. Adamlar ödevini bile kendi bilgisayarında sunamıyor maalesef.
Ben günlük hayatta windows kullanmayan biri olarak bu işletim sistemi farklılıklarının çok abartıldığını düşünüyorum. Mac üzerine sanal makine mantığıyla yada macos un yanına kurarak hiç olmadı çeşitli aracı uygulamalar ile windows kurabilirken arkadaşının bilgisayarından kendi ödevini sunamaması bence onun ayıbı. Haklısınız mac alınacaksa macos kullanılmalı ancak 3 5 uygulama içinde windows kullanılınmakda abartılacak kadar zor bir iş olmamalı. Zaten güncel macbook ların ssd leri teori üzerinde sn de 3.5 GB gerçekte ise sn de 1.5gb veri aktarımı yapıyor. Muhtemelen macos ile windows arası geçiş süresi alternatif bilgisayarlardaki adobe uygulamalrının açılış süresinden daha kısa sürecektir.