Muharrem İnce'den olay yaratan fotoğrafa sert tepki!

Bu konuyu okuyanlar

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339

NE OLMUŞTU?​

Gazeteci Bekir Coşkun’nun cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ve eski CHP milletvekili Muharrem İnce yan yana saf tutmuştu.

CHP tarafından cenaze törenine ilişkin paylaşılan fotoğrafta, Kılıçdaroğlu’nun solunda yer alan İnce’nin kesildiği görülmüştü.

CHP’li Muharrem İnce, gazeteci Bekir Coşkun'un cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana çekilen fotoğraftan kendisinin kesilip çıkarılmasına tepki göstererek, "Fotoğrafta bile beni kesen, acaba cumhurbaşkanlığı seçiminde bana oy vermiş midir? Çok merak ediyorum. Böyle bir anlayış acaba cumhurbaşkanlığı seçimi gecesinde kazanmamı istemiş midir, oy vermiş midir?" dedi.​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Demek istediği Kılınçdaroğlu ve cevresi bana oy bile vermemiştir :expressionless:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

NE OLMUŞTU?​

Gazeteci Bekir Coşkun’nun cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ve eski CHP milletvekili Muharrem İnce yan yana saf tutmuştu.

CHP tarafından cenaze törenine ilişkin paylaşılan fotoğrafta, Kılıçdaroğlu’nun solunda yer alan İnce’nin kesildiği görülmüştü.

CHP’li Muharrem İnce, gazeteci Bekir Coşkun'un cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana çekilen fotoğraftan kendisinin kesilip çıkarılmasına tepki göstererek, "Fotoğrafta bile beni kesen, acaba cumhurbaşkanlığı seçiminde bana oy vermiş midir? Çok merak ediyorum. Böyle bir anlayış acaba cumhurbaşkanlığı seçimi gecesinde kazanmamı istemiş midir, oy vermiş midir?" dedi.​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Demek istediği Kılınçdaroğlu ve cevresi bana oy bile vermemiştir :expressionless:
Ayıp etmişler gerçekten ama bence kesilmemiş. Diğer kameranın açısı almaya yetmemiş.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
1603372566603.png

1603372580178.png

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Gerçekten bu Muharrem İnce'ye çok yükleniyorlar...
Adam İl il geziyor sözde. Bütün il ve içme CHP merkezlerini arayıp sakın karşılamaya gitmiyorsunuz ve konuşmalarına adam yollamıyorsunuz diye tehtit ediyorlarmış. Yazık gerçekten yazık Muhalefet böyle böyle mi iktidar olacak. ( hani parti için demokrasi hani saygı hoşgörü. 2 yıl önceki Cumhurbaşkanı adayınada bu kadar zulüm yapılmaz ki... Madem hareketlerini tasrif etmiyor at partiden gitsin adamı. Hem partili diyorlar hemde bunları yapıyorlar.

Adama yağmurlu havada su vermiyorlar. Partiden kopma noktasına getirdiler. Birde üstüne saraya giden CHP'li yalanının attılar. Hadi sen git tuvalet önüne laiksin deyip iyice dışlıyorlar birde gerçekten yazık :(

Bu foto muhabbetide herkes bilir Foto'da Parti başkanı ortalanır. Burada uçtan çekmişler :D Sırf Muharrem İnce Görünmesin diye...