Muharrem İnce bombayı patlattı

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Parti kuracağı iddiaları siyaset gündemini çalkalayan Muharrem İnce, Habertürk yazarı Fatih Altaylı'ya bomba açıklamalarda bulundu. İnce "Ben bir parti kurmuyorum. Ben yola çıkıyorum. Yüzde 31’le bıraktım. Şimdi onu yüzde 51’e çıkarmak için yola çıkıyorum" dedi.

muharrem-ince-foto-depo_16_9_1596882430-880x495.jpg

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Parti kuracağı iddiaları siyaset gündemini çalkalayan Muharrem İnce, Habertürk yazarı Fatih Altaylı'ya bomba açıklamalarda bulundu. İnce "Ben bir parti kurmuyorum. Ben yola çıkıyorum. Yüzde 31’le bıraktım. Şimdi onu yüzde 51’e çıkarmak için yola çıkıyorum" dedi.

muharrem-ince-foto-depo_16_9_1596882430-880x495.jpg

Kursun bakalım... zaten önüne gelen parti kuruyor... akp den ayrılanlar kurdu. Mhp den ayrılanlar kurdu

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Kurmuyorum demekte kuruorum demektir

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Siyasî iktidar 2018 de erken seçim yok dedi bir saatte erken seçim kararı alındı.. şimdide erken seçim yok deniyor ama olur partilerin kurulması ve şekillenmesi bekleniyor..

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Muharrem İnce bence boş yere çırpınıyor. O 2018’deki havası söndü o %31’i tekrar alabileceğini sanmıyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu şekilde yuvarlak ve havada kalan sözler etmeye devam ederse bence Muharrem İnce kendini bitirir.

Sİyaset cesurların işi birazda. Parti kuracaksa çıkacak parti kuruyorum gerekçelerim bu isteklerim bu ülkeye vaatlerim bu deyip geçip gitmeli. ( İşte atıyorum CHP HDP ile çok yakın ilişkide ben bundan rahatsızım demek bu kadar zor olmamalı. Veya CHP gibi bir parti Abdullah Gül Çatı aday yapmak istiyor ne kadar AKP'den ayrılma eski sağcı varsa partiye topluyorlar ve gerçek CHP'liden daha kıymetli oluyor ben bunlardan rahatsızım o yüzden parti kuruyom demek bu kadar zor olmasa gerek. ) Fazla naz aşık usandırır hesabı böyle böyle yılbaşına kadar hep yuvarlak sözler etmeye devam ederse halkıda kendine karşı kızdırır ve oy alamaz.

Şurda 1 hafta oldu bütün haber kanallarında günden bu ama daha net 1 tane kelime yok. Tüm söylemler 2-3 anlamlı parti kurabilirde kuramazda havasında. Bir canlı yanına bağlanıp evet kuruyom demek veya Tweet atmak bu kadar zor olmasa gerek.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Muharrem İnce bence boş yere çırpınıyor. O 2018’deki havası söndü o %31’i tekrar alabileceğini sanmıyorum.
chp'nin genel müdüründen daha vatansever olduğu ve başarılı olacağı bir gerçek.
Allah chpnin belasını versin. Bunlar ana muhalefet olduğu için akp iktidar.
Ben hayatımda mvki ve yetki sahibi olup chpnin genel müdürü kadar pasif kalan birini görmedim.
Yahu sen ülkenin pratikte 3. hatta 2. adamısın ama pazar günleri nutuk çekmekten başka birşey yaptığın yok.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,069
Ben forumda bile örgüt kurmuşum. İnanmayın Disko da kurar Parti de kurar koskoca adam işte.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Benim bu söylemden anladığım Tabela partisi olmayacam demek istemiş Muharrem İnce. İktidar için uğraşacam diyor.

CHP'li olupta Kemal Kılıçtaroğlunu beğenen tutumlarından mutlu olan veya partiyi ileri götürecek İktidar olup ülkeyi kurtaracak düzeltecek umudu olan daha insan görmedim çevremde. Ama iş seçime gelsin 1251 delege oy veriyor ve tek aday olarak gene Kemal Kılıçtaroğlu seçiliyor. Hem durumdan sürekli şikayet edip hemde aynı tas aynı hamam devam etmek bana çok saçma geliyor.

Muharrem İnce'nin daha önceleri söylediği bir laf vardı hep aynı yolları deneyip farklı sonuç bekliyor bizim partimiz diye. Gerçektende öyle bana görede Liderlik özelliği Olmayan Kemal Kılıçtaroğlu ile 10 seçim kaybetip 11 yenilgiye hazırlıyorlar neredeyse. Atatürk'ün 6 ilkesinden saptıktan sonra iktidar olan CHP iktidarı olamacak ki sonuçta. Parti içinde gerçek CHP'li kalmamış neredeyse bazı isimler aşırı uç görüşlü isimler veya eski Sağcılar toplanmış. Hatta tam doğrumu bilmiyorum ama Parti meclisine giren 60 kişiden 40'ı Alevi kökenliymiş böylede bir oran aşırı fazla bence.