Muharrem İnce 16 Milyon Oyun Hakkını Verdi!

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Kendisinden çok hazetmesemde burada çok haklı.Ayıp bir kere ayıp.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Adam haklı sonuçta siyasi rakip madem konuşurken ortada kesilecek Muharrem İnce'yi uygun olan başka bir gün çağırırsın sanki bilerek yapmışlar küçük düşürmek için.
Tabii bilerek yapıyorlar.
Bu ülkeye ihanet edip kral olduk sananlara gelsin Muharrem İnce'nin bu tepkisi..

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Yine her zamanki gibi Muharrem İnce'yi harcamışlar.. Sürekli böyle işlerde kullanıp, rafa kaldırıyorlar.
Zaten kendisine söylemişler, haberi var, bir de oyun yapıyor. Haberi yokmuş gibi..
Neredeyse bütün haber kanalları konuşmayı canlı verirken, bu da gayet normal.
HaberGlobal diyor ki:
Kamuoyunun Bilgisine
Sayın Muharrem İnce’ye bu akşamki yayın öncesi Sayın Cumhurbaşkanı’nın Fetih kutlamaları nedeniyle yapacağı konuşmaya bağlanacağımızı söyledik. Kendisi de bize “Ama böyle yaparsanız ben sizi eleştiririm” dedi.

Yayına hiç çıkmayabilirdi, ama kendi elinde değil işte.. Ne görev verirlerse onu yapıyor.
Bir de kanalınıza bir daha gelmem diyor, zaten yasakçı partisi boykot edecek CnnTürk gibi. Kanala çıkanı ihraç edecek.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Yine her zamanki gibi Muharrem İnce'yi harcamışlar.. Sürekli böyle işlerde kullanıp, rafa kaldırıyorlar.
Zaten kendisine söylemişler, haberi var, bir de oyun yapıyor. Haberi yokmuş gibi..
Neredeyse bütün haber kanalları konuşmayı canlı verirken, bu da gayet normal.
HaberGlobal diyor ki:
Kamuoyunun Bilgisine
Sayın Muharrem İnce’ye bu akşamki yayın öncesi Sayın Cumhurbaşkanı’nın Fetih kutlamaları nedeniyle yapacağı konuşmaya bağlanacağımızı söyledik. Kendisi de bize “Ama böyle yaparsanız ben sizi eleştiririm” dedi.

Yayına hiç çıkmayabilirdi, ama kendi elinde değil işte.. Ne görev verirlerse onu yapıyor.
Bir de kanalınıza bir daha gelmem diyor, zaten yasakçı partisi boykot edecek CnnTürk gibi. Kanala çıkanı ihraç edecek.
Hem davet edip hem de bunu yapacak olmaları saçma zaten. Kim bilir adam daveti kabul ettikten kaç saat sonra öğrendi bunu.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Zaten önceden haberi varmış ve “böyle yaparsanız ben sizi eleştiririm” demiş.

EZOJgSkXkAAnGMV.jpg

IMG_20200530_021831.jpg

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Yakın zamanda Akit TV'nin eski Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU'na yaptığı saygısızlık yanında devede kulak bile sayılamaz bence.

Aşağıdaki videoyu sonuna kadar dinleyebilene helal olsun:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Koskoca Profesörü ne hale getirmişler. Yandaş, Oyuncak medya!

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yanlış her yerde yanlıştır. Üzüldüm şahsen. Bu cidden bir haksızlık, saygısızlıktır. Keşke o programın saati fetih kutlamalarının veya CB'nın konuşma yapacağı saatin dışına kaydırılsaydı, kimse üzülmemiş olurdu.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yanlış her yerde yanlıştır. Üzüldüm şahsen. Bu cidden bir haksızlık, saygısızlıktır. Keşke o programın saati fetih kutlamalarının veya CB'nın konuşma yapacağı saatin dışına kaydırılsaydı, kimse üzülmemiş olurdu.

O değilde adama bu olaydan sonra bile gel bizim canlı yayınımıza çık diyen kendi tarafından bile bir kanal olmaz mı ya ? Kısmen takip ederim haberleri CHP'ye yakın hiçbir TV kanalı gazete veya youtube kanalı Muharrem İnce'yi çıkarmadı gel burada konuş diye veya haberini yapmadı. ( İyice dışlıyorlar adamı Saraya giden CHP'li muhabbetinden sonra hakkını bile savundurmadılar üstüne Halk TV vb kanallardanda ambargo yedi üstüne CNN-Türk'e CHP boykatı var gidemiyor üstüne Haber Globalde eklendi. Hükümete yakın kanallar zaten çağırmıyor bu adam nereye çıkacak nerede derdini anlatacak ?

Benim şahsi fikrim muhalefetin kurultayı öncesi kimse Muharem İnce'yi parlatmak istemiyor. ( CHP içinde ÇETELER var dedi adam açıklatmadılar bile susturdular. Saraya gittin dediler kendini bile aklamaya izin verilmedi konuşturmadılar evinden canlı yayın yaparken HALK TV bile yayını kesti vermedi bu adam yüzde 31 oy aldırdı yapılanları çok yanlış buluyorum. )

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Sonuna kadar haklı çıldırtmışlar belli. Zaten hep böyle değil miydi? Amerika'da çok uzun süredir olan ve bardağı değil kovayı boşaltan son damla oldu.. RENK olayı. Artık bundan sonra büyürse ülke kendi kendine zarar verecek veya akıllanacak. Ve Türkiye'nin gidişatını böyle görüyorum. Kimse beni ilgilendirmez boşuna çabalamayın. Bunu da ekleyeyim sanattan, bilimden ve araştırmadan daha çok siyaset konuşan ülke gelişmemiş bir ülkedir. Bırakın birazı ne zaman gördünüz konuşulduğunu? Kimse kendini kandırmasın.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
o gece adam kazandı yerine hakkını arayacaktı

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Benim şahsi fikrim muhalefetin kurultayı öncesi kimse Muharem İnce'yi parlatmak istemiyor.
Bu benim kendi şahsi fikrimdir, kimseyi bağlamaz; Ama, Muharrem İNCE'nin kendi tarafından bu hiçliğe mahküm edilmesinin nedeni kanında yabancı unsurlar olmamasıdır, Türk soylu olmasıdır, Türk'ün kendi evladı olmasıdır. Bu yanlış mı? Olabilir, sonuçta benim düşüncem ve ben böyle düşünüyorum. Daha öte birşey diyemem, uzun hikayedir çünkü.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
o gece adam kazandı yerine hakkını arayacaktı

Bu nasıl laf ? KAybedilmiş seçimde neyin hakkını arayacak ? Her zaman ki meydanlara çıkıp oyları çaldılar flan mı demesi gerekirdi desteklenmek için. Yüzde 24 olan oy oranını tek başına yüzde 31'e çıkardı adam. ( İYİ parti ve HDP aday çıkarmışken hemde. )