Muharrem İnce 16 Milyon Oyun Hakkını Verdi!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Ata Ö.

Asistan
Sonuna kadar haklı çıldırtmışlar belli. Zaten hep böyle değil miydi? Amerika'da çok uzun süredir olan ve bardağı değil kovayı boşaltan son damla oldu.. RENK olayı. Artık bundan sonra büyürse ülke kendi kendine zarar verecek veya akıllanacak. Ve Türkiye'nin gidişatını böyle görüyorum. Kimse beni ilgilendirmez boşuna çabalamayın. Bunu da ekleyeyim sanattan, bilimden ve araştırmadan daha çok siyaset konuşan ülke gelişmemiş bir ülkedir. Bırakın birazı ne zaman gördünüz konuşulduğunu? Kimse kendini kandırmasın.

Benim şahsi fikrim muhalefetin kurultayı öncesi kimse Muharem İnce'yi parlatmak istemiyor.
Bu benim kendi şahsi fikrimdir, kimseyi bağlamaz; Ama, Muharrem İNCE'nin kendi tarafından bu hiçliğe mahküm edilmesinin nedeni kanında yabancı unsurlar olmamasıdır, Türk soylu olmasıdır, Türk'ün kendi evladı olmasıdır. Bu yanlış mı? Olabilir, sonuçta benim düşüncem ve ben böyle düşünüyorum. Daha öte birşey diyemem, uzun hikayedir çünkü.

OzkanK.

Profesör
o gece adam kazandı yerine hakkını arayacaktı
Bu nasıl laf ? KAybedilmiş seçimde neyin hakkını arayacak ? Her zaman ki meydanlara çıkıp oyları çaldılar flan mı demesi gerekirdi desteklenmek için. Yüzde 24 olan oy oranını tek başına yüzde 31'e çıkardı adam. ( İYİ parti ve HDP aday çıkarmışken hemde. )

Son mesajlar