Muhalif Medya Neden İmamoğlunu Göstermiyor artık !

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Muhalefetin en parlak isimlerinden olan adı Cumhurbaşkanlığı ve hatta Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğu ile CHP genel başkanlığı ile anılan İmamoğlu şuan neredeyse bütün muhalif medya tarafında linç ediliyor kanalalara çıkarılmıyor sosyal medyada trollerin önüne atılıyor hırpalanmasına izin veriliyor kendi partisi ve üyeleri bile onu savunmuyor bu normal mi sizce?

Önceden neredeyse her ay Fox TV'ye çıkan her ay bir kere Tele1 Halk TV KRT gibi kanallara çıkan İmamoğlu neredeyse 2 ay oldu en ufak bir ne haberi yapılıyor ne de kanallara çıkartılıyor. Üstüne ona muhalifçe haberler yapılıyor. Projeleri anlatılmıyor yaptıkları küçümseniyor...

Fox TV durduk yere yağmur yağdığında neden sel oldu diye eleştirdi. Üstüne KRT TV eleştiriyor. Halk TV hiç adını bile anmaz oldu. Sözcü Cumhuriyet flan haberlerini yapmaz parlatmaz oldu. Dün'de KRT'te Enver Aysever çok fena eleştirmiş Ekrem İmamoğlunu ! Bunlar neden böyle ? ( Azcık ışık olan azcık umut olan isimleri neden hemen öğütüyor muhalefet içinde.)

Adam altı üstü bir tweet atmış ama muhalif isimlerin bir sövmediği kalmış . :)

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Muhalefetin en parlak isimlerinden olan adı Cumhurbaşkanlığı ve hatta Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğu ile CHP genel başkanlığı ile anılan İmamoğlu şuan neredeyse bütün muhalif medya tarafında linç ediliyor kanalalara çıkarılmıyor sosyal medyada trollerin önüne atılıyor hırpalanmasına izin veriliyor kendi partisi ve üyeleri bile onu savunmuyor bu normal mi sizce?

Önceden neredeyse her ay Fox TV'ye çıkan her ay bir kere Tele1 Halk TV KRT gibi kanallara çıkan İmamoğlu neredeyse 2 ay oldu en ufak bir ne haberi yapılıyor ne de kanallara çıkartılıyor. Üstüne ona muhalifçe haberler yapılıyor. Projeleri anlatılmıyor yaptıkları küçümseniyor...

Fox TV durduk yere yağmur yağdığında neden sel oldu diye eleştirdi. Üstüne KRT TV eleştiriyor. Halk TV hiç adını bile anmaz oldu. Sözcü Cumhuriyet flan haberlerini yapmaz parlatmaz oldu. Dün'de KRT'te Enver Aysever çok fena eleştirmiş Ekrem İmamoğlunu ! Bunlar neden böyle ? ( Azcık ışık olan azcık umut olan isimleri neden hemen öğütüyor muhalefet içinde.)

Seni mutsuz gördüm.Yoksa hükümet maaşını vermedi mi? ??? Aman ne olucak.Sizin için para ne ki.Elinizin kiri.???

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Forumda tek trol sensin haberin yok...

Bu video senin gibiler için çekilmiş.

Bir insan hiç mi akıllanmaz? Bir insan hiç mi gündemi takip etmez? Bartın’da maden kazası oldu.41 işçi hayatını kaybetti.Türkiye’de hem üzüntü hemde ciddi derecede öfke varken hala Kılıçdaroğlu diyorsun.Kılıçdaroğlu dahil kim aday olursa olsun hükümetin sansür ve Bartın olaylarından sonra şansı yok.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bir insan hiç mi akıllanmaz? Bir insan hiç mi gündemi takip etmez? Bartın’da maden kazası oldu.41 işçi hayatını kaybetti.Türkiye’de hem üzüntü hemde ciddi derecede öfke varken hala Kılıçdaroğlu diyorsun.Kılıçdaroğlu dahil kim aday olursa olsun hükümetin sansür ve Bartın olaylarından sonra şansı yok.

Senin gibi AKP'ye çalışan tipler ve KK olduça hiç belli olmaz.

Ama mesele o değil sen neden konuyu çarpıtmaya çalışıyorsun?

Konu Ekrem İmamoğlunu linçleyen muhalif medya? Yukarıda ki Tele1 videosunu izleyebildin mi ? Kavgada söylenmeyecek seviyede laflar nedir ?

3 yıldır pamuklara sardıkları genel başkanımız Cumhurbaşkanı adayımız dedikleri Ekrem İmamoğlunu 1 ay içersinde harcayacak seviyeye gelmesi nedir buna cevap verebilir misin ? ( Tabii ki veremeyip körlmesine KK savunmaya devam et sen.)

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Senin gibi AKP'ye çalışan tipler ve KK olduça hiç belli olmaz.

Ama mesele o değil sen neden konuyu çarpıtmaya çalışıyorsun?

Konu Ekrem İmamoğlunu linçleyen muhalif medya? Yukarıda ki Tele1 videosunu izleyebildin mi ? Kavgada söylenmeyecek seviyede laflar nedir ?

3 yıldır pamuklara sardıkları genel başkanımız Cumhurbaşkanı adayımız dedikleri Ekrem İmamoğlunu 1 ay içersinde harcayacak seviyeye gelmesi nedir buna cevap verebilir misin ? ( Tabii ki veremeyip körlmesine KK savunmaya devam et sen.)
İmamoğlunu harcayan yok.İmamoğlunu Yandaş medya yıpratmak için her şeyi yapıyor.İmamoğlu’nun Cumhurbaşkanı olmasını isterim.Sen şu Kılıçdaroğlu takıntından vazgeç.Komik oluyorsun.Şu saatten sonra emin ol aklı başında bir insan AKP ye oy atmaz.En son Bartın faciasından sonra kararsızların bile çoğunun vereceğini düşünmüyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İmamoğlunu harcayan yok

Dünyadan haberin yok gibi davranıyon resmen. Azcık haber izle azcık gazeteleri takip et...

Fox Halk TV KRT Tele1 en son ne zaman Ekrem İmamoğlunu çıkardı televizyona ? Veya eskiden bir çeşme açsa saatlerce canlı yayın yapan röportaj yapan kanallar adam metro temeli atsa göstermeyecek duruma gelmiş bunu bile görmeyecek kadar KÖRMÜSÜN?
Sözcü Cumhuriyet adamı yazmaz olmuş.

En son Bartın faciasından sonra kararsızların bile çoğunun vereceğini düşünmüyorum.

CHP'li isimler çıkıp 3-5 kere daha Madende ölenler neden şehit sayılıyormuş veya Bakan neden cenazede Kur'an okumuş laiklik elden gidiyor gibi saçma sapan modlara girsin ve KK aday olsun bak gör ne oluyor...
Sosyal medya düzenlemesi geçeceği hafta KK ABD'ye gider ortaya Başörtüsü meselesini atar. Üstüne muhalif vekiller tam kadro oylamaya katılmaz. ( Bu yasa 70 oyla geçti deniyor muhaleetin 90 vekili mecliste yokmu deniyor o sırada mecliste olsalar yasa geçmeyebilirdi.) Maden kazasına adam akıllı sahip çıkmaz ailelere destek olmaz sorsan muhalefet yapıyoz işte derler...

ABD' de yola 8 saat harcayabilen muhalefet şurada maden şehitlerine 8 dk sını zor harcıyor...

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,252

Kralların reklama ihtiyacı yokta ondan ?

Reklamı anca AKP ve MHP yapar ve yapmak zorunda.

TV de anca VW Fiat reno reklamı görürsün, Ferrari lamborghini bugattinin TV de görünmeye ihtiyacı yok

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
O zaman KK aday desene :(

Ülkecek geçmiş olsun...
Ülkecek geçmiş olsun? ?????? sen ne içiyorsun? Nasıl bir kafa yaşıyorsun? anlamıyorum.Sansür ve Bartın olaylarından sonra bırak Kılıçdaroğlu nu muhalefet boş sandalyeyi aday gösterse yine kazanır.Forumun sevgili trolü ben seni anladım.Sen maaşın yatmadığı için bunalım takılıyorsun.??? Takma kafana.Maaşında yatar,ampulde patlar.??? sen o güzel canını sıkma.??

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ülkecek geçmiş olsun? ?????? sen ne içiyorsun? Nasıl bir kafa yaşıyorsun? anlamıyorum.Sansür ve Bartın olaylarından sonra bırak Kılıçdaroğlu nu muhalefet boş sandalyeyi aday gösterse yine kazanır.Forumun sevgili trolü ben seni anladım.Sen maaşın yatmadığı için bunalım takılıyorsun.??? Takma kafana.Maaşında yatar,ampulde patlar.??? sen o güzel canını sıkma.??

Yeni ezberin bu heralde her mesaja kopyala yapıştır yapıyon. İnsan para alsa KK'yi bu kadar savunamazla.

İyi tamam sen AKP kazansın istiyorsan KK'yi körlemesine savunmaya devam et gizli AKP'li ne diyeyim sana bu zihniyer ile devam et sen...

Ama burada konu KK değil. Bir yıldızın söndürülmesi var ortada.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Yeni ezberin bu heralde her mesaja kopyala yapıştır yapıyon. İnsan para alsa KK'yi bu kadar savunamazla.

İyi tamam sen AKP kazansın istiyorsan KK'yi körlemesine savunmaya devam et gizli AKP'li ne diyeyim sana bu zihniyer ile devam et sen...

Ama burada konu KK değil. Bir yıldızın söndürülmesi var ortada.
Sen var ya hem takıntılı hemde trollsün.Kılıçdaroğlu sana ne yaptı? bir insanı nasıl bu kadar takıntı haline getirebiliyorsun? anlamakta zorlanıyorum.Daha öncede yazdım.Kafan basmasada yine yazıyorum.Kılıçdaroğlunu savunmuyorum.Aday olsun olmasın zerre umrumda değil.Ben bu hükümeti gördükten sonra kimin aday olduğunun emin ol hiçbir önemi yok.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kılıçdaroğlu sana ne yaptı?

Sorun orada hiç bir yapmadı ve yapamıyor ve yapamıyacak :(

12 yıldır muhalefet koltuğunu işgal ediyor sadece... Ama senin gibi tarafsızım ben onu desteklemiyorum ki deyip TIPIŞ TIPIŞ oy verenler yüzünden 12 yıldır o koltukte ve girdiği her seçimi kaybettiği halde gitmiyor işte.
Azcık itiraz edebilseniz azcık karşı gelebilseniz şimdiye muhalefet daha düzgün ve daha iyi bir siyaset yapabiliyordu belki...

.Aday olsun olmasın zerre umrumda değil.

Sen körlemesine muhalif ve neyi desteklediğin neyi savunduğun belli olmadığı için senin umrunda olmayabilir. Ama benim umrumda.