Muhalefetin Seçimi Kazanması Neden Zor Kısa Bir Örnek !

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Hudapar ve hizbullah hakkındaki görüşünüz nedir sn @OzkanK.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hudapar ve hizbullah hakkındaki görüşünüz nedir sn @OzkanK.

Görüşüm Altılı masada ki Saadet partisinin görüşü ile aynı...

1684940856777.png

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Bence ikinci hdp pkk yı reddediyor ama kürdistan diyor ozerklik diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görüşüm Altılı masada ki Saadet partisinin görüşü ile aynı...

Ekli dosyayı görüntüle 182950
Zaten bende bunu anlamıyorum geçmişte niye sesiniz çıkmıyordu da akp ye yaklaşınca sesiniz çıkıyor ama sinan ogan bey tam zıt 1 turda ne domuz bağcılarla nede kandil dağıyla dedi twit attı şimdi domuz bağcılarla aynı yolda..

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Zaten bende bunu anlamıyorum geçmişte niye sesiniz çıkmıyordu da akp ye yaklaşınca sesiniz çıkıyor ama sinan ogan bey tam zıt 1 turda ne domuz bağcılarla nede kandil dağıyla dedi twit attı şimdi domuz bağcılarla aynı yolda..

Arkadaşım bana söyler misin Hizbullah'ın Türkiye'de ki lideri kim ? Veya en son ne zaman hizbullah eylem yaptı ? Veya kaç teroristti var !!!

Ben cevap veremyim 23 yılldıır Hizbullah diye bir örgüt yok. Olmayan örgütün bir lideri olmaz. Olmayan örgütün eylemide olmaz.

Ama güncel bir bela olan PKK halen başımızda. Daha geçen hafta 4-5 şehit verdik. Yapmayın kendizi söyle.

PKK canlı kanlı ve halen eylem yapıyor halen ülkeyi bölmeye çalışıyor bunu görmeyip TEK KELİME ETMEYİP sabah akşam ama Hüda-par diye yazmak hiç doğru değil.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Arkadaşım bana söyler misin Hizbullah'ın Türkiye'de ki lideri kim ? Veya en son ne zaman hizbullah eylem yaptı ? Veya kaç teroristti var !!!

Ben cevap veremyim 23 yılldıır Hizbullah diye bir örgüt yok. Olmayan örgütün bir lideri olmaz. Olmayan örgütün eylemide olmaz.

Ama güncel bir bela olan PKK halen başımızda. Daha geçen hafta 4-5 şehit verdik. Yapmayın kendizi söyle.

PKK canlı kanlı ve halen eylem yapıyor halen ülkeyi bölmeye çalışıyor bunu görmeyip TEK KELİME ETMEYİP sabah akşam ama Hüda-par diye yazmak hiç doğru değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Arkadaşım Hüda-par 2012'den beri var 1 kere neden bu partiler şikayet etmemiş muhalefet o zaman neden dava açmamışlar kapatılsın diye ! Veya kendileri neden görüşmüş ?

Bana siyah beyaz görüntüler atacaksınız neredeyse 2000 öncesinin söylemleri oradaki çoğu şey. Güncel bakıyorum adamların söylemlerine bizim bayrak ile sorunumuz yok devlet ile sorunumuz yok bölünmek ayrı devlet kurmak flanda İSTEMİYORUZ DİYORLAR. Devletimize milletimize bayrağımıza bağlıyız dedikten sonra arkamızda terör örgütü yok dedikten sonra ondan söyle söyledikleri ifade özgürlüğüne girer.

( Adamlarla neden görüşüyorlar madem terorist ! )

1684948359839.png

Onların söylediği kadar HDP'de söylese yetecek benim için. Ama inatla söylemiyorlar ve siz HDP'ye TEK KELİME edemiyorsunuz.

HDP'li vekilin dağda elinde keleş ile fotoları çıkıyor. Sabah akşam APO'ya veya dağa selam yolluyorlar. HDP il binasından dağa kaçırılan çocuklar çıkıyor.

Adamlar bizim arkamızda bir örgüt veya silah yok diyor. Varsa bulsunlar belgelesinler atsınlar içeri karşı çıkan mı var ? Ama sürekli Hüda-par üstünde HDP güzellemesi yapmak ve sessiz kalmak olmuyor yakışmıyor. Muhalif olmak gerçekten bu değil. HDP çıkıyor APO'ya özgürlük diyor sırtımızı YPG'ye PYD'ye dayadık diyor. Sİzi tükürüğümüz ile boğarız diyor. Başkan APO'nun heykelini dikecez diyor. Onlara sessiz kalıp tek kelime edemeyip boş yapıyorsunuz. Hendek olaylarına ölen yüzlerce insana girmiyorum bile...

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Arkadaşım Hüda-par 2012'den beri var 1 kere neden bu partiler şikayet etmemiş muhalefet o zaman neden dava açmamışlar kapatılsın diye ! Veya kendileri neden görüşmüş ?

Bana siyah beyaz görüntüler atacaksınız neredeyse 2000 öncesinin söylemleri oradaki çoğu şey. Güncel bakıyorum adamların söylemlerine bizim bayrak ile sorunumuz yok devlet ile sorunumuz yok bölünmek ayrı devlet kurmak flanda İSTEMİYORUZ DİYORLAR. Devletimize milletimize bayrağımıza bağlıyız dedikten sonra arkamızda terör örgütü yok dedikten sonra ondan söyle söyledikleri ifade özgürlüğüne girer.

( Adamlarla neden görüşüyorlar madem terorist ! )

Ekli dosyayı görüntüle 182952

Onların söylediği kadar HDP'de söylese yetecek benim için. Ama inatla söylemiyorlar ve siz HDP'ye TEK KELİME edemiyorsunuz.

HDP'li vekilin dağda elinde keleş ile fotoları çıkıyor. Sabah akşam APO'ya veya dağa selam yolluyorlar. HDP il binasından dağa kaçırılan çocuklar çıkıyor.

Adamlar bizim arkamızda bir örgüt veya silah yok diyor. Varsa bulsunlar belgelesinler atsınlar içeri karşı çıkan mı var ? Ama sürekli Hüda-par üstünde HDP güzellemesi yapmak ve sessiz kalmak olmuyor yakışmıyor. Muhalif olmak gerçekten bu değil. HDP çıkıyor APO'ya özgürlük diyor sırtımızı YPG'ye PYD'ye dayadık diyor. Sİzi tükürüğümüz ile boğarız diyor. Başkan APO'nun heykelini dikecez diyor. Onlara sessiz kalıp tek kelime edemeyip boş yapıyorsunuz. Hendek olaylarına ölen yüzlerce insana girmiyorum bile...
Al günahımı al.. Ben ne dedim hdp neysee hudapar da o dedim iki partinin de gozumde bit kadar değeri yok allah'a havale ediyorum seni birtane hdp güzellemesi yaptıysam pkk güzellemesi yaptıysam ispatla birdaha yazmam birakirimm ama sen hudapar güzellemesi yapıyorsun

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Al günahımı al.. Ben ne dedim hdp neysee hudapar da o dedim iki partinin de gozumde bit kadar değeri yok allah'a havale ediyorum seni birtane hdp güzellemesi yaptıysam pkk güzellemesi yaptıysam ispatla birdaha yazmam birakirimm ama sen hudapar güzellemesi yapıyorsun

Bende sana AYNI DEĞİL DİYORUM İŞTE.

Hüda-par'ın dediği kadar HDP söylese başımın üstünde yeri var. İstediği siyaseti yapsın sonra mecliste. Terör ile arasına mesafe koysun isterse özerklik desin isterse heyalet sistemi desin isterse Kürtçe anadili savunsun. Ama mecliste Silah olmadan yapsun bunu. Ama ben sırtımı YPG'ye PYD'ye dayadım önder apo'nun heykelini dikecez dedimi her ay onlarca askerimiz şehit olduktan sonra olmuyor işte bunu anlamıyorsunuz.

Not: Mesele sen ben değiliz burada ben MUHALEFETİN TUTUMU onu anlatıyorum.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
Muhalefetin saçma sapan dezenformasyon ve algı çalışmaları büyük ölçüde ters tepiyor gibi görünüyor. İlk turdan önce saçma sapan algıları yaymaya çalıştılar, neticesi ortadayken 2. tur öncesinde hâlâ aynı taktiklerle devam ediyorlar. Güya 7 milyon mülteci oy kullanıyormuş. Bu anketleri de Suriyelilerle mi yapıyorlar?

anketler.png

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Seçime 1 gün kaldı. Muhalefet iyice çıldırdı. Tüm tuşlara basmaya devam ediyor.

Bir kararname ile ihale ile yayınları alan firmayı kovacak !!! ( Hak hukuk adalet adamın verdiği para flan önemli değil tabii. Nede olsa sorgulamayan bir kitle var diyor. )
Bu arada yayıncı firma maçları. 500 bin $ + KDV şeklinde almıştı 2022-23 sezonunu ! Bu parayı devlet mi ödeyecek ?

Diğer bir tüm tuşlara basma

Kredi kartı borcu olanların borcunu devlet üstlenecekmiş !!! Ne alaka şimdi. Sonra birde bu borcun faizini silecek ana parayıda sonra 36 ay taksitle alacakmış. Borcu olmayanların suçu ney ? Birisi parayı çekti harcadı yedi içti. Adamın hem faiz borcu siliniyor hem borcu devlet üstleniyor. Hemde enflasyon olan bir ülkede borcu erteliyor oteliyorsun. Hiç mantıklı söylemler değil. Devletin sırtına koca bir yük daha...

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
Özgür Özel, CHP'den her çiftçiye bir traktör vaadinin çarpıcı olması için söylendiğini sırıtarak anlatmış. Yapmayacakları, yapamayacakları şeyleri sırf oy alabilir miyiz diye sallıyorlar.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
@OzkanK. aylardır hüdaparı hizbullahla ilişkilendirip milleti manipüle eden kılıçdaroğluna babalada hdpnin terörle bağlantısı var mıdır diye soruldu o da lafı oraya buraya çekti hayır demeye çalıştı. Babalada düzgün hiç soru yoktu, arada normal sorular vardı onlara da net cevap vermedi millet of çok iyi falan diyor

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
@OzkanK. aylardır hüdaparı hizbullahla ilişkilendirip milleti manipüle eden kılıçdaroğluna babalada hdpnin terörle bağlantısı var mıdır diye soruldu o da lafı oraya buraya çekti hayır demeye çalıştı. Babalada düzgün hiç soru yoktu, arada normal sorular vardı onlara da net cevap vermedi millet of çok iyi falan diyor

Babalada HÜDA-PAR'a da laf edemedi. Yasalara göre kurulan her partiye saygımız var dedi geçiştirdi her soruda olduğu gibi.

Not: Bu arada babala tv'de ki sorular bencede vasattı. Cevaplarda çoğu zaman laf kalabalığı ile soruyu geçiştirme gibi oldu. NET KESİN CEVAPLAR YOKTU.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Babalada HÜDA-PAR'a da laf edemedi. Yasalara göre kurulan her partiye saygımız var dedi geçiştirdi her soruda olduğu gibi.

Not: Bu arada babala tv'de ki sorular bencede vasattı. Cevaplarda çoğu zaman laf kalabalığı ile soruyu geçiştirme gibi oldu. NET KESİN CEVAPLAR YOKTU.
Kesinlikle öyle ve kimse tepki de vermedi herkes adamın konuşmasına dikkat etmiş. Ağzı güzel laf yapıyor ama söylediklerinde hiç mantık yok. Kendi seçmeninde zaten pek irade ve akıl olmadığından düşünüp ne dediğini de anlamıyolar. Soru soranların çoğu kişisel soru sormuştu yok işe girememiş seçilirse ne yaparmış gibisinden. Çırpınsınlar istedikleri kadar bunlar son çırpınışları.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Patron çıldırdı :D Son gece Gebzelilere de İl olma sözü vermiş :D:D !!! Oy için bol keseden bu kadar da dağıtılmaz.

Not: Bu arada bir ilçenin İl olma kararlarını meclis veriyor :D Meclis çoğunluğunun AKP'de olduğunu da bilmiyor galiba !!! Veya son gece at yalanı bulunur inanamı diyor çözemedim.

Son düzenleme:

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
@OzkanK. Hocam discord platformundaki yeni kullanıcı adımı "CitizenOfErdoganistan" olarak değiştirdim. Başıma herhangi bir sorun çıkarır mı sizce?