Muhabbet Kuşumun Bacağı

Bu konuyu okuyanlar

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba arkadaşlar , bundan 3-4 gün önce kafesi düşürdüm ve kuşumun bı bacağına basmadığını ve geride tuttuğunu gördüm. Eklem yerinde (gövdeye bağlayan eklem) kan vardı ve şişmişti. Krem ile ovaladim. Bacağının kırıldığını düşünerek eklem yerinden parmaklarin başladığı yere kadar pipet ile atel yaptım. Bacağı boşta gibi , tutup sağa sola veya yukarı aşağı oynatinca hiç bir şekilde tepki vermiyor ayaklarıyla tutmuyor ve hiç tepki vermiyor. Bacağı gövdesinden kırılmış veya çıkmış olabilir mi?
Bir kutuya koyup yumuşak bir zemin hazırladım , kutunun etrafını kafes gibi keserek suluğunu ve yemliğini en alta yiyebileceği ve icebileceği şekilde yerleştirdim. Biraz önce kuşu uçurdum fakat bacağını oynatmiyor hala 3 gün oldu ve düzelmesini çok istiyorum çünkü benim yüzümden oldu. Veterinere götürmedim çünkü arayıp sorduğumda film vs çekilmesi gerektiğini söyledi ve maalesef hiç param yok ve bir süre daha olmayacak.suyuna b vitamini damlattim başka ne yapabilirim böyle şeyler başına gelmiş arkadaşlara fotoğraf vs de atabilirim. Yardımcı olursanız ve öneride bulunursanız sevinirim.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Fotoğraf atabilir misiniz?

Son mesajlar