Muğla'da polise linç girişimi

Bu konuyu okuyanlar

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Amerika'daki gibi tam yetki olmadıkça böyle devam...

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bazıları ABD 'deki Gibi olaylar yapmak istiyorlar... Bu görüntülere savcılar harekete geçmeli...
Son zamanlarda polisi kışkırtmalar ve polise şiddet olayları arttı ALLAH 'dan Polislerimiz sabırlı ama yetkileri artmalı maaşları iyileştirilmesi gerek

Reaksiyon puanı
10,325
Bu nasıl bir kafa ya, akrabaları topla polisi darp et!
E bunun hesabı olacak illa ki...
Ben Ege insanının polis darpettiğini daha evvel hiç duymamıştım. Bu sanki bir aşiret işine benziyor. anlamışsınızdır. :)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İnşallah en ağır şekilde cezalandırılılar.
Ehliyetsiz araç kullanma var. Polisin Dur ihtarına uymayıp kaçma var. Üstüne polise küfür hakaret ve darp var. Şöyle okkalı bir ceza alırlar İnşAllah.

Türkiye'de polisin böyle yerde darp edildiğini görmek istemiyorum ben açıkçası. Vur yetkisini kullanınca bazıları çıkıp burada akıl veriyor prim kasıyor insan hakkı flan diye. Bence Polis vurma yetkisini kullanıp 1-2 kişiyi bacağından vurması gerekirdi burada. Ölen olursada ölsün gitsin yapacak birşey yok. Ülkenin polisine bunu yapanın devlete millete ne faydası olacak sanki.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Ülkemin gariban polisi ne yapsın ki. Müdahale etse suç etmese suç.

Reaksiyon puanı
16,118
bu olay amerikan polisine olsaydı azılı suçlular ceset torbalarına konurdular zaten çok uzun süreler çalışıyorlar birde işini yaparken saldırıya maruz kalıyorlar.