Soru Müge anlı, Esra Erol türevleri kapatılsın, maske kimsin sen genelgesine ithafen

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
34 yaşına girmiş bulunmaktayım, 90 larda çocuk olmuş biri olarak, TV de sigarasına alkolüne küfrüne şahit olmuş biri olarak kötü etkilenmedim, benim dönemimde aile dizileri filmleri vardı, şuan TV de tesettürlü badem bıyıklı muhafazakar köylülerin swinger ve cuckold yaşamına şahit olmuş biri olarak psikolojim dayanmıyor bunlara tiksindim nefret ettim.

Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen bir oluşumun maske kimsin sen programına örf ve adetlerimize uygun değil söylemi komik çünkü 20 senede ortada örf ve adet kalmadı, herkes geçmişini unuttu sadece para ve zina var ortada kibir var.

İğrendim artık herşeyden iğrendim.

Bir millet işte böyle helak edilir

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Doğru. Kapatılsınlar. Zaten herkesin kendi sorunu var, bir de başkalarının sorununu görmek duymak zorunda mıyız? O programlar kapatılsın ve bir daha o tarz programlar yapmasınlar. Hiç kimseye de faydası yok. Sadece zararı var. İzlerken psikolojik sorun yaratır ve insanı daha çok mutsuz etmeye yarıyor. Ama maalesef izleyen bazı insanlar olduğu için devam ediyor. Ne anlıyorlar bu tarz programları izlerken, ben hiç anlamıyorum.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Doğru. Kapatılsınlar. Zaten herkesin kendi sorunu var, bir de başkalarının sorununu görmek duymak zorunda mıyız? O programlar kapatılsın ve bir daha o tarz programlar yapmasınlar. Hiç kimseye de faydası yok. Sadece zararı var. İzlerken psikolojik sorun yaratır ve insanı daha çok mutsuz etmeye yarıyor. Ama maalesef izleyen bazı insanlar olduğu için devam ediyor. Ne anlıyorlar bu tarz programları izlerken, ben hiç anlamıyorum.
Kardeşim annem izliyor hepsini, kimseye güvenme diyor kız arkadaşımı pek istemiyor bu yüzden canım çok sıkkın ?

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Toplumun psikolojisi bozuk. Sabahtan akşama kadar kim kimi kesip nereye gömmüş onu izliyor.