MStar'da Müzik Hat Safhada!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Runarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar,

Ben baya bir süredir müzikle uğraşıyorum. Kendim Beat'ler hazırlıyorum. Bununla ilgili bir de oyun aramaya başladım.MStar isimli oyuna rastladım, tam olarak beatlerle ilgili olmasa da insanın ritim duygusunu felaket bir şekilde geliştiren bir oyun. Yabancı ülkelerdeki versiyonlarını birkaç defa oynama fırsatı buldum. Sonra bi sitede oyunun Türkiye'ye getirileceğini okudum. Biraz araştırdım Joygame isimli oyun firması getiriyormuş hem de tamamen Türkçe olarak gelecekmiş. Kapalı beta olarak Haziran'ın ortalarına doğru açılır diyorlar. Eğer müzikle ilgilenen birileri varsa beraber oynayabiliriz bnimle buradan iletişime geçersiniz arkadaşlar. Amatör olarak beatlerle ilgileniyorum işimi ilerletmem için müzik kulağımın gelişmesi lazım ve bence bu oyun kesinlikle bunun için bir numara bir oyun. Oynadığım kadarını söyleyeyim, yabancı birsürü hit şarkı var ve Türkçe müziklerin de ekleneceği söyleniyor bence daha da güzel olur Türkçe olması. Her müzik için ayrı ayrı ritimler var. Her ritmi tam olarak tutturmak gerekiyor yoksa yanıyorsunuz. Dediğim gibi varsa beraber başlayarak oynayabilriiz bu oyunu.

Bu arada oyun indirimlere açılmış yani artık indirilebiliyor bilgisayara. Buraya tıklayarak Mstar'ı indirebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...