MSN'i Farklılaştırın

Bu konuyu okuyanlar

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Windows Live Messenger'ın alışalagelmiş görüntüsünden sıkılanlar için birbirinden güzel temalar mevcut. Temaları görmek ve yüklemek için tıklayın.

Yazımızın başında belirtmek isterizki bu temalar Windows Live Messenger 8.1 Sürümü için geçerlidir. Temaların kullanımı çok kolay, hem galerimizdeki görüntülere bakın hem de nasıl kullanıldığını öğrenin.

İfadeler

Sonradan eklemiş olduğunuz ifadelerde bir değişiklik olmayacak ancak klasik MSN ifadeleriniz değişecek. Yeni ifadeleri karşı tarafın da görmesi için o da mutlaka bu temayı kullanmalı eğer kullanmıyorsa sizin gönderdiğiniz ifadeler eski formlarıyla karşı tarafa gözükecek.

Yapımcı

Temaların yaratıcısı Willz'in Deviant Art sayfasını gezmek için buraya tıklayın.

Temaları indirmek için tıklayın.

Yazan: Burak Barbak
SDN - http://shiftdelete.net

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bu tip şeylere meraklı olanlar için iyi bir haber.
Ama ben klasik görüntüye devam edeceğim sanırım ;)

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
galeriyi gezersen sorunu çözeceksin ridvan 1452 ... tek yapman gereken galeriyi sonuna kadar gezmen...

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Merhaba, öncelikle çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Teşekkürler..

Ufak bi sorunlarım var. :)

Resimde de gösterdiğim gibi, acaba onlar mümkün mü?

c111fe92a3.jpg

Ve smileyler değişti bunlar sadece ben mi farklı olarak görebiliyorum yoksa karşıya da o şekilde mi gidiyor?

b7c9b47160.jpg

İlginiz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Vistada msn 7,5 kullanan ve 8,1e geçmeyi düşünmeyen 8,5 tam sürüm çıkınca geçecek olan benim için bu bir anlam ifade etmiyor :}

yosunn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam.linkte bi sorun var sanırım.hata veriyo sürekli temaları indiremiyorum.yardım ederseniz sevinirimm..

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Tavsiyem orbitdownloader gibi bi yönetici yükleyin.. bazen yoğunluktan bağlantı açılmıyor ya da kopuyor, orbitdownloader ile olaya elkoyun...

indirsene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yaw temayı indirdim ama nasıl kabul etcez temayı yaw yardım ederseniz sevinirim