Msn imi açamıyorm yardım pls (Çözüldü)

Bu konuyu okuyanlar

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
msn imi açarken ıe nin çevrimdışı ayarında hata veriyor ve msn açılmıyor.Hata 80004005: Windows Live Messenger oturumu açılamıyor die hata veriyor +şifreyi arkadaşa verdim o açtı bende tekrara açmayı denediğimde aonu düşürmüşüm ama ben açıldığınuı görmedimm bilen varsa yardım etsin lütfen :( :(

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Aynı hata bende de olmuştu

Araç çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Araştır'ı seçin.
Araçlar'ı tıklatın ve sonra Klasör Seçenekleri'ni seçin.
Klasör Seçenekleri penceresinde Görünüm sekmesini tıklatın.
Gelişmiş Ayarlar listesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin, Bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle'nin seçili olmadığından emin olun ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Windows Gezgini penceresinde, Görünüm'ü tıklatın, Gezgin Çubuğu'nu seçin ve Klasörler'in işaretli olduğunu doğrulayın.Kişi Önbelleği klasörünüzü silin
Araç çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Araştır'ı seçin.
Sol bölmedeki klasör listesinde, C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
Sonra, Messenger e-posta adresiniz klasörü içindeki tüm dosyaları silin.
Sol bölmedeki klasör listesinde, C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
Sonra, Messenger e-posta adresiniz klasöründe real (gerçek) ve shadow (gölge) klasörlerini silin.
Windows Gezgini uygulamasını kapatın ve yeniden Messenger oturumu açmayı deneyin.