Msn de karşıdan ses gelmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

akbak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba umarımyardımcı çıkar.msn de karşının sesi bana çok kötü çok kesik geliyor. ev içinde ikibilgisayarla deniyorum. mikrofon ve ses ve görüntü kurulumu sorunu yok. tüm sınamalardan olumlu sonuç alıyorum . ancak msn de görüşmeye geçince sesçok kesik. ses alınmayan bilgisayar lenova s10-2

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
İki tarafta messengerın son sürümünü indirip kursun.Büyük ihtimal çözülür.Belki de internet bağlantınız diyeceğim ama sadece msn de sorun var diyorsunuz.Başka çözüm yok gibi.

akbak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginize öncelikle teşekkür ederim. kiminle görüşsem aynı sorunu yaşıyorum. sorun bu bilgisayarda gibi gözüküyor. (netbook) 10 inç. anlayamadığım şey sınamalarda sesi net alıyorum müzik dinleniyor msn ye geldi mi ses çok kısık ve kesik. tecrübesi olan arkadaşlardan bekliyorum

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sınamalarda sesi düzgün alman normal çünki internetden indirmiyor.Pc de olan sesi çalıyor.Pc yi internetin hiç kullanılmadı bir zaman dene.Sesin kesilmesi internet ile alakalıdır büyük ihtimal.Msndeki internet ayarlarını varsa antivirüsünde kısıtlamalardaki internet ayarlarını kontrol et.
Ayrıca pc yi yoran programları kapattıktan sonra tekrar dene...

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
msn ne codec i kullanıyorsa problem o codecten kaynaklanıyor gibi ama ne kullanıyor ben bilmiyorum :\

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ses kartının programını bir kurcala belki ayarlarında birşey vardır.