Msn de karşıdan ses gelmiyor.

akbak

Üyecik
merhaba umarımyardımcı çıkar.msn de karşının sesi bana çok kötü çok kesik geliyor. ev içinde ikibilgisayarla deniyorum. mikrofon ve ses ve görüntü kurulumu sorunu yok. tüm sınamalardan olumlu sonuç alıyorum . ancak msn de görüşmeye geçince sesçok kesik. ses alınmayan bilgisayar lenova s10-2

uma350

Profesör
İki tarafta messengerın son sürümünü indirip kursun.Büyük ihtimal çözülür.Belki de internet bağlantınız diyeceğim ama sadece msn de sorun var diyorsunuz.Başka çözüm yok gibi.

akbak

Üyecik
ilginize öncelikle teşekkür ederim. kiminle görüşsem aynı sorunu yaşıyorum. sorun bu bilgisayarda gibi gözüküyor. (netbook) 10 inç. anlayamadığım şey sınamalarda sesi net alıyorum müzik dinleniyor msn ye geldi mi ses çok kısık ve kesik. tecrübesi olan arkadaşlardan bekliyorum

4ReacTiv

Doçent
Sınamalarda sesi düzgün alman normal çünki internetden indirmiyor.Pc de olan sesi çalıyor.Pc yi internetin hiç kullanılmadı bir zaman dene.Sesin kesilmesi internet ile alakalıdır büyük ihtimal.Msndeki internet ayarlarını varsa antivirüsünde kısıtlamalardaki internet ayarlarını kontrol et.
Ayrıca pc yi yoran programları kapattıktan sonra tekrar dene...

ByKaMiKaZe

Profesör
msn ne codec i kullanıyorsa problem o codecten kaynaklanıyor gibi ama ne kullanıyor ben bilmiyorum :\

Son mesajlar