MSN 9 kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Msn 9 da durumum uygundayken görüntülü arama yaptığımda vbenim kameram açılmıyor sadece kendi kameramı acamayı denesen gene açılmıyor fakat çevrimdışı olarak görünürken kendi kameramı açabiliyorum
nasıl düzelir bu sorun :S

iy2varsin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var. USB'nin yerini değiştirdim driver'Ları kaLdırıp tekrar kurdum ama fayda etmedi. Kamera programını açtığım zaman kamera ayarı böLümünde kamera çaLışıyor. msn'de ise karşı taraf beni görebiLiyor fakat ben kendimi göremiyorum ve web kameramı göster böLümü deactive durumda :S

iy2varsin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben sorunu haLLettim
BaşLat - Denetim masası - Program ekLe kaLdır
Msn 9 için gerekLi oLan dosyaLarın dışındaki msn sürümLerinin, Live'Ların hepsini kaLdır sorun çözüLüyo. Umarım sende de çözüLür...

LORD_KING

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır gene çözülmüyor usb yi çekip taktım gene çözülmüyor lanet olsun bu msn 9 a

yetkilibiri

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Araçlar > Ses ve Görüntü kurulumu yaptınız mı ?

bykarizhma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
byLEr sorunun çöZümü buLundu bakın şimdi MsNden arçlar > ses ve qörüntü kurulumu diyoruz mikrofon zaten sağlam o yüzden ileri diyoruz bizim yapacağımız şey görüntülü arama yapabilmek için kullanacağımız web kamerasını seçmek burda microsoft başka bi kamera atamış biz ordan kullandığımız kamerayı seçicez ve son deyip olayı bitiricez...

gençesesli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgilendirme için teşekkürler sorunu çözdüm..

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
56
Sorun hala devam edior :( Naptıysam düzelmio ya lanet olsun böyle msne :S Görsel olmuş ama işlevsel olamamış ben napiyim bu görselliği. Ya yokmu bunun kesin bi çözümü :s HP Pavilion Dv6920ET Laptobum var :(

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
muratveb arkadaşım birde msn'de araçlar-kişisel bak orda web kamerası olduğunu başkalarının görmesine izin ver seçeneği var o işaretli değilse onu işaretle öyle bir dene sonra sonra msn'i yeniden başlap bak bakalım sorun düzeldimi, inşallah düzelir.

maxtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ZapMessenger'i kullanarak sistemdeki kurulu msnleri kaldir.
Sonrasında ise bu katılımsız wlm2009'u kurup güncelleşmesine izin ver.
Webcam ile kurulan programların kamerayı tanıdığını söylemişsin.
Ya sadece webcam driverini yükle yada açılışta o programların çalışmasına izin verme.

Son mesajlar