Msn 9.0 da oturum açamıyorum yardımcı olurmusunuz

Bu konuyu okuyanlar

aytac_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarıma sorunsuz şekilde kurdum oturumu açıyorum 10 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor hangi adresle girersem girim aynı sorun devam ediyor plus bide discovery den olur diye onlarıda kaldırdım ama sorun yine devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

aytac_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok 8.5 normal çalışıyor şu anda o yüklü zaten 9.0 ı kaldırdım

aytac_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olacak biri yok herhalde :(:(

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Çoklu msn açma yaması filan kurdunmuydu üstüne???

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
messengerin tüm dosyalarını sil ... Yeniden kurmayı dene ayrıca hata kodunu buraya yazarsan daha ayrıntılı yardımcı olabiliriz.

aytac_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çoklu oturum açma yamasıda kurmamıştım hata kodu vermiyo, oturum açıldıkdan 10 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor

evşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu konuda bir şey yapamam senin suçun bunlar bir bilgisayarcıya göster ve bir daha kur...

J3uMeRaNg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Selamlar.

Başlat Çalıştır taskmgr yaptıktan sonra işlemler menüsünden msnmsgr.exe işlemini sonlandırıyoruz.

Sonra C://Document and Settings/Kullanıcı/appdata/local/microsoft/Windows Live Contact adresindeki tüm dosyaları siliyoruz.

Sorununuz büyük bir ihtimalle çözülecektir.

martymcfly

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
combofix indir çalıştır temizler. aynı şey kuzene oldu hallettik.

BirUmuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn 9 kullanıyorum. Başımda 8100030d diye bir bela var. 2 Tane msn adresime bu hata yüzünden giremiyorum, Ancak diğer adreslerime girebiliyorum. Sorunun çözümü tüm sitelerde C:\Documents and Settings\PC nin adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts klasörünü temizlemek denmiş. Klasör temizlenince msn adresim açılıyor ancak bir süre sonra aynı dosya klasörde yeniden oluşuyor yine aynı sorun devam ediyor. Yardım edecek olan varmı..

welat.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn 9 kullanıyorum. Başımda 8100030d diye bir bela var. 2 Tane msn adresime bu hata yüzünden giremiyorum, Ancak diğer adreslerime girebiliyorum. Sorunun çözümü tüm sitelerde C:\Documents and Settings\PC nin adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts klasörünü temizlemek denmiş. Klasör temizlenince msn adresim açılıyor ancak bir süre sonra aynı dosya klasörde yeniden oluşuyor yine aynı sorun devam ediyor. Yardım edecek olan varmı..
bende de aynı sorun var,

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende de aynı sorun var işin ilginci sadece son sürüm msn de olması eski versiyonlarında açıyor.

BirUmuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun MSN plus la yakından ilgili sanırım. Msn Plus ı kaldırdığımda sorun ortadan kalktı yeniden kurdum faklı kodda başka bir hata verdi. İnternette henüz bu kodda belirtten olmamış. :whistling:

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni sürüm hatalarla dolu bir çok kişide msn hatası oluşmaya başladı ben de dahil. En iyisi silip bir önceki sürümü kullanmak.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yeni sürümden ben çok memnunum hiç bir sorunla karşılaşmadım bugüne kadar.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
tüm dosyaları ve kayıt girdileri silerek takkrar yükler misin ;)

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeni sürümde ben de hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar.
Sorun yaşayan arkadaşların pcsindeki casus/virüs sayısı hakkında tahmin yürütüp morallerini bozmak istemiyorum. :)

neon_rap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı sorun var.Ne yaptıysam çözemedim !! Kaç kaldırdım yükledim yine aynı hep !!

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Windows Live Messenger 2008 + Plus kullanıyorum. Pek mi gerideyim ? :D

wildcougar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende ayni sorunu yasiyorum.farkli adres acio ama kendi adresimden giremiyorum.Vista kullaniyorum kaldiramiyorum pc den msn 9 u o yuzden ne yeniden yuklenio ne de eski surum yukluo.Sorunu cozen varsa yardim ederse dua ederim valla:)

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2

qarizma_70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar bende msn 9,0 war wede oturum açmıorr hata werior yardımcı olursanız sewinirim ( hizmet gecici olarak kullanılamadıgından windows live messenger oturumu açılamadı lütfen daha sonra yeniden deneyin) diyor we hata koduda :8100030d yardımcı olursanız sewinirim wede bu olay yaklaşık 10 gundur oluyor hergün bi msn devre dışı bırakıor açmıyor şimdiden yardımınız için tşk ederim

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Bahsettiğiniz sorun bendede vardı. O kadar uğraştım düzeltemedim. Format attım düzeldi.

Şimdi başka sorunlarla boğuşuyorum. Size kolay gelsin. Umarım çaresini bulursunuz.

mustafa_1001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben hiç açamıyorum "msn oturumunuzu açamıyoruz diyor,

HATA KODU:8100030d

nasıl çözcem bunu yha... :(