Msn 9.0 da oturum açamıyorum yardımcı olurmusunuz

aytac_55

Üyecik
bilgisayarıma sorunsuz şekilde kurdum oturumu açıyorum 10 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor hangi adresle girersem girim aynı sorun devam ediyor plus bide discovery den olur diye onlarıda kaldırdım ama sorun yine devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

myefsane

Dekan
messengerin tüm dosyalarını sil ... Yeniden kurmayı dene ayrıca hata kodunu buraya yazarsan daha ayrıntılı yardımcı olabiliriz.

aytac_55

Üyecik
çoklu oturum açma yamasıda kurmamıştım hata kodu vermiyo, oturum açıldıkdan 10 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor

J3uMeRaNg

Üyecik
Öncelikle Selamlar.

Başlat Çalıştır taskmgr yaptıktan sonra işlemler menüsünden msnmsgr.exe işlemini sonlandırıyoruz.

Sonra C://Document and Settings/Kullanıcı/appdata/local/microsoft/Windows Live Contact adresindeki tüm dosyaları siliyoruz.

Sorununuz büyük bir ihtimalle çözülecektir.

BirUmuT

Üyecik
Msn 9 kullanıyorum. Başımda 8100030d diye bir bela var. 2 Tane msn adresime bu hata yüzünden giremiyorum, Ancak diğer adreslerime girebiliyorum. Sorunun çözümü tüm sitelerde C:\Documents and Settings\PC nin adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts klasörünü temizlemek denmiş. Klasör temizlenince msn adresim açılıyor ancak bir süre sonra aynı dosya klasörde yeniden oluşuyor yine aynı sorun devam ediyor. Yardım edecek olan varmı..

welat.

Üyecik
Msn 9 kullanıyorum. Başımda 8100030d diye bir bela var. 2 Tane msn adresime bu hata yüzünden giremiyorum, Ancak diğer adreslerime girebiliyorum. Sorunun çözümü tüm sitelerde C:\Documents and Settings\PC nin adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts klasörünü temizlemek denmiş. Klasör temizlenince msn adresim açılıyor ancak bir süre sonra aynı dosya klasörde yeniden oluşuyor yine aynı sorun devam ediyor. Yardım edecek olan varmı..
bende de aynı sorun var,

boikot

Asistan
Bende de aynı sorun var işin ilginci sadece son sürüm msn de olması eski versiyonlarında açıyor.

BirUmuT

Üyecik
Sorun MSN plus la yakından ilgili sanırım. Msn Plus ı kaldırdığımda sorun ortadan kalktı yeniden kurdum faklı kodda başka bir hata verdi. İnternette henüz bu kodda belirtten olmamış. :whistling:

venselos

Asistan
Yeni sürüm hatalarla dolu bir çok kişide msn hatası oluşmaya başladı ben de dahil. En iyisi silip bir önceki sürümü kullanmak.

AliA

Guru
Onursal Üye
Yeni sürümden ben çok memnunum hiç bir sorunla karşılaşmadım bugüne kadar.

K46

Asistan
Yeni sürümde ben de hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar.
Sorun yaşayan arkadaşların pcsindeki casus/virüs sayısı hakkında tahmin yürütüp morallerini bozmak istemiyorum. :)

Son mesajlar