MSI'ın Turbosuna Cevap Geldi: Colourful 8600GT-GD3

Bu konuyu okuyanlar

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
images00008oj0iu6.jpg

Geçtiğimiz gün MSI'ın çift BIOS'a sahip olan ve kart üzerinde yer alan Turbo tuşu ile daha yüksek saat hızlarına sahip olan ikinci BIOS'u devreye sokan 8600GT Twin Turbo modelini sizler ile paylaşmıştık. Son derece iddialı olan MSI'ın yeni modeline çok daha iddialı olan yeni bir cevap ise daha çok Çin odaklı çalışan Colorful firmasından geldi.

Colorful'un hazırladığı 8600GT-GD3 modeli aynı MSI'ın Twin Turbo modeli gibi çift BIOS'a sahip ve ekran kartı üzerinde yer alan özel bir tuş aracılığı ile daha yükseksaat hızına sahip olan BIOS devreye sokulabiliyor. MIS'ın Twin Turbo modeli gibi GeForce 8600GT tabanlı olan Colorful'un yeni ekran kartı çok daha yüksek saat hızlarını vaat ediyor. Zira belirtildiğine göre Colorful 8600GT-GD3 standart olarak 650MHz/1600MHz overclock tuşu kullanıldığında ise saat hızları 650MHz/2000MHz oluyor. Anlaşılan gpu ve shader hızları stanadart haliyle kalıyor.

images00002kw7nf2.jpg

Zalman benzeri özel bir soğutma ile gelen Colorful'un yeni modeli üzerinde HDMI deseği de yer alıyor. Nvidia'nın G84-303-A2 revizyonlu gpu'sunu kullanan ekran kartı üzerinde Samsung tarafından hazırlanan 1.0ns'lik GDDR3 bellek modülleri yer alıyor. Görüntüsü itibariyle göze hoş gelen Colorful'un yeni modeli 8600GT-GD3, anlaşılan MSI'ın Twin Turbo modeline ciddi rakip olacak gibi gözüküyor.

KAYNAK

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Özellikleri güzel ama bu çekik gözlü memleketler kanımca estetik ve tasarım olayını bir türlü yakalayamadılar,örnek olarak japon ve alman arabaları verilebilir

Ben bunu şu süslü yelpazelere benzettim

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
MakeMeBad dedi ki:
Özellikleri güzel ama bu çekik gözlü memleketler kanımca estetik ve tasarım olayını bir türlü yakalayamadılar,örnek olarak japon ve alman arabaları verilebilir

önemli olan dış güzelliği değil iç güzelliği kullandığın zaman sana huzur ve rahatlık sağlayacak sen onu o seni sevecek her türlü bakımını yapacan burda da içi ve dış birlikte tabi
ama sen hep içine bak dışını boşver

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alperveli dedi ki:
MakeMeBad dedi ki:

önemli olan dış güzelliği değil iç güzelliği kullandığın zaman sana huzur ve rahatlık sağlayacak sen onu o seni sevecek her türlü bakımını yapacan burda da içi ve dış birlikte tabi
Bilgisayar parçalarını kadınlarla özleştiren bi seni gördüm :)(yada öyle yorumladım :p )

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
MakeMeBad dedi ki:
alperveli dedi ki:
MakeMeBad dedi ki:

Bilgisayar parçalarını kadınlarla özleştiren bi seni gördüm :)(yada öyle yorumladım :p )
tam üstüne bastın

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Dış görünüşü önemli değildir,önemli olan içidir

Son mesajlar