MSI marka monitör

burcuburcu1

Asistan
İşte dediğim gibi 27 inçin sıkıntısı da FHD çözünürlükte piksel saydırıyor. Oyun oynayan birisi olsanız pek önemli değil. Ancak PS kullanırken o pikselleri görmek sizi rahatsız edebilir. Yanlış anlamayın ben monitörümü sattırmak için demiyorum bunları. Ben burada 3 yıldır moderatörlük yapıyorum ve ilk amacım, yardıma ihtiyacı olan kişinin sanki kendime donanım alıyormuş gibi en iyisini almasını sağlamaktır. O yüzden 27 inç alacaksanız 2K almanız daha iyi olur sizin için.
Yok estağfurullah öyle bir şey düşünmüyorum. Haklısınız 27 inç de piksel sayma durumu söz konusuymuş 2k monitörlere tekrar göz atayım ben bakıyım onlara da.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Yok estağfurullah öyle bir şey düşünmüyorum. Haklısınız 27 inç de piksel sayma durumu söz konusuymuş 2k monitörlere tekrar göz atayım ben bakıyım onlara da.
Monitör çok sık değiştirilen bir ürün değildir. Zaten ürünü keyfi amaçlı değil işleriniz için kullanacaksınız. Dolar da bu kadar artmışken ben 3'e 5'e bakmadan iyi bir ürün alın derim. Bu ürün bütçenizi çok aşar mı bilmiyorum ama bir bakın derim.

burcuburcu1

Asistan
Monitör çok sık değiştirilen bir ürün değildir. Zaten ürünü keyfi amaçlı değil işleriniz için kullanacaksınız. Dolar da bu kadar artmışken ben 3'e 5'e bakmadan iyi bir ürün alın derim. Bu ürün bütçenizi çok aşar mı bilmiyorum ama bir bakın derim.

Bütçem 2500 benim bu ürünü de alabilirim 2k olması gayet iyi. HZ ve MS çok önemli mi sizce? Oyun oynamayacağım sayılır. Diğer ürün MSI FHD ama 144 hz 1ms bu QHD 4ms 75 hz

burcuburcu1

Asistan
Oyun oynamayacağınız için önemi yok.
Doğru haklısınız efendim teşekkür ederim ürün hoşuma gitti. Satıcısı Techburada bi araştırıyım satıcıyı
Mesaj otomatik birleştirildi:

MS olayına bakma.Zaten hani CSGO tarzı oyunlarda profesyonel oyuncu falan değilseniz 1MS ya da 4MS olduğuna bakmak gereksiz.HZ'side önemli değil.
Teşekkür ederim 🙏🏻

Satıcı hepsi buradanın kendi olsa içim daha rahat olurdu ama Techburada satıcısı da güvenilir gibi.

Bu ürün IPS Değil galiba değil mi? L

Son düzenleme: