MSi GP62 2QD LEOPARD FPS SORUNU

Bu konuyu okuyanlar

Metehan Toruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba değerli ShiftDelete forumu kullanıcıları bugün sizlere MSi GP62 2QD Leopard markalı dizüstü bilgisayarımın FPS sorununu anlatacağım ve sizden çözüm bekleyeceğim. Öncelikle benim FPS sorunum dizüstü bilgisayarımda oyun sırasında kayıt programı açılınca başlıyor. GTA5 dahil herhangi bir oyunda FPS düşmesi oynama sırasında rastlanmıyor sorun herhangi bir kayıt programı (Camtasia, Fraps, OBS) kayda başladığı an 100 FPS'den 50 FPS'e kadaar düşme oluyor ve bu kayıt sırasında oyunda donmalar, kasmalar ve kaymalara neden oluyor. Dizüstü bilgisayarımda SSD yoktu ondan kaynaklanıyor diye düşünmüştüm ve Kingstonun 120GB 550-380 SSD modelini taktırdım ama m2 uyumlu olmadığı için taktırdığım SSD bilgisayarım 1TB'lik hardiski dışarıda kaldı onuda kutu sayesinde harici olarak bilgisayarıma taktım şuan sistem SSD üzerine kurulu. Driverlarımın tamamı güncel bir şekilde dizüstü bilgisayarımda mevcut. Haftalardır bu sorunla uğraşıyorum internette FPS yükseltme ile alakalı olan bir çok makaleyi okudum ve denedim ama sonuç tamamen ortadan kalkmıyor her türlü denemelere rağmen yine FPS düşüyor ve kayıt sırasında iğrenç görüntü ortaya çıkıyor. Sizden isteğim bu soruna bir çözüm bulmanız. Şimdiden teşekkür ederim.