MSI GL72 6QD-034XTR

Bu konuyu okuyanlar

şirzat ceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SI GL72 6QD-034XTR kapanma problemi (MSI GL72 6QD-034XTR i7-6700HQ 16GB 128GB SSD 1TB 2GB GTX950M 17.3 FreeDos)

slm arkadaşlar

benim şöyle bir problemim var. bir kaç ay önce 3500 civarı fiyatı olan başlıkta gördüğünüz model msi marka notebook aldım özellik olarak fiyat olarak ve tabiki marka olarak beğenmiştim ve ekonomik olarak ne kadar zorlansam da bir şekilde aldım ama pc kendi kendine kapanıyordu. kendi kendine derken işlem sırasında hiç bir sıkıntı yok ama pc boşta bekleme modunda bıraktığım anda kapanıyordu şarj da veya değil fark etmiyordu. açıkçası hevesim kaçtı ve değişim talebiyle servise gönderdim değiştirdiler ve yenisini verdiler bu konuda msi ın hakkını yiyemem. yenisinde ise durup dururken kapanmıyor ama pc biraz kastığında fan biraz hareketlendiğinde veya mimarlık öğrencisi olduğum üzre herhangi bir çizim programı üzerinde çalıştığım sırada aniden kapanıyor... ben zaten bunu da değişim talebiyle servise vericem kesinlikle model değiştirmeyi düşünüyorum. bu arada farklı marka model tavsiyelerinizi bekliyorum.. oyun oynamayı sevmem 40 yılda bir belki csgo ama çizim programlarıyla bayağı mesgulum onun için güçlü ve uzun omurlu ekranı buyuk bi notebook a ihtiyaç duyuyorum..ayrıca bu çapta bi notebook un nasıl boyle kotu bi performansa sahip olduğunu anlıyabilmiş değilim..lafı çok uzattım galiba ama durumu açıkça anlatmaya çalıştım..tşkler