Msi ge70 freedos nedir

Bu konuyu okuyanlar

androchar

Asistan
[MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] [MENTION=362807]blackdown[/MENTION] [MENTION=51098]RedDevil[/MENTION] düzeldi sağolun modemden kaynaklıymış. Müşteri hizmetlerini aradık yaptılar. Bir anlık korktum bilgisayar bozuk mu çıktı diye. :D

androchar

Asistan
[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] [MENTION=51098]RedDevil[/MENTION] [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] bu bilgisayarda altta pil ışığının olduğu bölümde 1 var o ne dedir?

[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] [MENTION=51098]RedDevil[/MENTION] [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] bu bilgisayarda altta pil ışığının olduğu bölümde 1 var o ne dedir?

resim ekle:

böyle mi görünüyor ?

tam olarak neresinde?

androchar

Asistan
Yapmaları lazım yapmazlarsa mahkemeye verebilirsin
Hocam 1 tane ölü piksel var değiştirirler mi? Bunun sonradan oluşmasının nedeni ne olabilir? Bilgisayarı alalı daha 1 hafta olmadı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yapmaları lazım yapmazlarsa mahkemeye verebilirsin
Hocam bu sitede verileni yaptım ve düzeldi.
http://www.chip.com.tr/makale/lcd-lere-hayat-opucugu-takilmis-piksellerin-onarimi_12887_2.html
Böyle yapmamın sakıncası olur mu hocam sonradan?

androchar

Asistan
[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] ve [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] ben arızalı msi ge70'i götürdüm ve yerine gs70 aldım. Ürün kullanım kılavuzunda AC gücüyle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz yazıyor. Ben bu bilgisayarı fişe takmassam oyunlarda kasmalar oluyor. Pilin full dolu olmasına rağmen fişe takılı çalıştırsam bişey olur mu?

[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] ve [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] ben arızalı msi ge70'i götürdüm ve yerine gs70 aldım. Ürün kullanım kılavuzunda AC gücüyle kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz yazıyor. Ben bu bilgisayarı fişe takmassam oyunlarda kasmalar oluyor. Pilin full dolu olmasına rağmen fişe takılı çalıştırsam bişey olur mu?

bir şey olmaz biosta şarjı %90 yapman için ayarı var tamam.

blackdown

Profesör

Biosta bildiğim kadarıyla sabitleme ayarı var onu yapmadan oynamanı önermem çünkü batarya ömrünü kısaltıyor

bios'ta güç yönetimi varmış ordan ayarlanıyor bu pegatron anakartlı notebooklarda örnek: GNB 1562 A1 İ3 model grundig notebook'ta böyle.

androchar

Asistan
[MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] ve [MENTION=362807]blackdown[/MENTION] bazı sitelerde bataryası full dolu olduğunda fişe taktığımızda pilden değil tamamen fişten kullanıyormuş diye duydum?

blackdown

Profesör
[MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] ve [MENTION=362807]blackdown[/MENTION] bazı sitelerde bataryası full dolu olduğunda fişe taktığımızda pilden değil tamamen fişten kullanıyormuş diye duydum?

Hiç bir fikrim yok ama gömülü bataryalı laptoplarda buna benzer sistem oluşturmaları gerekir

SDN Son Haberler