MSI Afterburner Sıcaklıkları Göstermiyor

Bu konuyu okuyanlar

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhabalar. Sürekli kullandığım sıkıntısız olan program yaklaşık 1 aydır çalışmıyor. En son Valorant indirip oynamıştım sanırım ondan sonra bozuldu. Çünkü bir çok insanın ondan sonra bozulmuş fakat Valorant hile korumasını ve Valorant'ı silmeme rağmen bir düzelme olmadı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Sildim son versiyonunu yükledim MSI Afterburner'ın yine düzelmedi. Ayrıca fotoğraflarda görüldüğü gibi izleme ekranında da bir çok bileşen yer almıyor. Ne ypacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musnuz?

1590838529926.png

1590838549171.png

schilbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
genel ayarlar-donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir den tik i kaldırıp tekrar aktif ederseniz belki düzelebilir.Benimki de böyleydi valorant ı kaldırmadan düzelttim bu durumu.

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
genel ayarlar-donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir den tik i kaldırıp tekrar aktif ederseniz belki düzelebilir.Benimki de böyleydi valorant ı kaldırmadan düzelttim bu durumu.
Ya sen harikasın. Çok teşekkür ederim. Halloldu. Ama konu açık kalsın. Birazdan oyun içi denemeleri de yapacağım yine bir sıkıntı olursa burdan yazarım. <3