Msdn sürüm Nedir?Dvd im Msdn Sürüm Olabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

furkanerkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar bu msdn sürüm nedir bir çok yerde link görüyorum msdn sürüm diyor kimisi rtm sürüm şeklinde yer almış durumda.Benim sorunum şu ABD den bana lisanslı ultimate dvd geldi parası verildi ve alındı illegal yollar ile değil ne yazık ki evin içerisinde bir yerlerde fakat ben nehikemtse bulamıyorum dvd yi ama işimi sağlama aldım ve ürün anahtarını telofonuma not ettim o sebepten rahatım.sizlerden istediğim arkadaşlar bana ürün anahtarımı kullanabileceğim kaybolan dvd mi aratmayan temiz bir ıso önermeniz.

Not:Microsoft müşteri hizmetleri ve çevrim içi destek ile bizzat görüştüm dvd nin tekrar temini için fakat aldığım yanıt şu ABD den alındığı için destek vermiyorlar.

evet arkadaşlar ltfn bi el atın şu konuya

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Microsoft Developer Network (MSDN) . İşletim sistemi ile alakası yoktur. Microsoft ürünleri ile (.net vb.) geliştirme yaparken başvuracağın yardım ve örnek kütüphanelerinin olduğu bir cd dir. Online olarak ta internette mevcut. Hatta forumları da var.

Herhangi bir Ultimate dvd ile kurulum yaptıktan sonra kendinize ait olan key numarası ile sisteminizi aktif edip, kullanabilirsin. Ancak orijinal ürün anahtarı etiketini gösteremediğin sürece illegalsin.

furkanerkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Developer Network (MSDN) . İşletim sistemi ile alakası yoktur. Microsoft ürünleri ile (.net vb.) geliştirme yaparken başvuracağın yardım ve örnek kütüphanelerinin olduğu bir cd dir. Online olarak ta internette mevcut. Hatta forumları da var.

Herhangi bir Ultimate dvd ile kurulum yaptıktan sonra kendinize ait olan key numarası ile sisteminizi aktif edip, kullanabilirsin. Ancak orijinal ürün anahtarı etiketini gösteremediğin sürece illegalsin.

Tşkler sayın modum rica etsem bi link atarmısınız? faturası var sanırım bu legal oldugunu kanıtlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Afedersiniz mod um ben tam olarak anlamadım, bende windows 8 msdn var ben xp yi silip bunu kursam çalışmazmı ?

kaptann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSDN geliştirici araçları ile ilgili olduğunu sanıyorum. İşletim sistemiyle ne alakası var bilmiyorum. Emülatör ya da visual studio araçları olabilir.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
MSDN sitesinde olan işletim sistemi demektir