Mp3 çalar

Bu konuyu okuyanlar

mustekin

Asistan
Sevgili arkadaşlarım 1-2 gb hafızalı radyo seskayıt özellikleri olan bir mp3 çalar arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.( fiyat uygunluğu tercihimdir) ;)

Downsat

Profesör
1 GB PHILIPS MP3 çalar aldık. Fiyatı söylemeyeyim ama 512 MB PHILIPS Modelinden ucuzdu. :D Nasıl ucuzdu diye sormayın. Bizde anlamadık. :D :D ;D

Daha açıp doğru düzgün bakma fırsatımız olmadı. Çünkü bir doğum günü hediyesi o. ;)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
kimmiş o hediyeyi alacak yaa. olaya bak doğum günü hediyesi mp3 player geliyo oooh valla :D

robokep

Asistan
Creative Zen Neeon[1gb] kullanıyorum memnunum şimdilik ama düşdüğü zaman her tarafı dağalıyo pek dayanıklı değil söliyim.Ayrıca fiyat olarakda biraz kazık yedim doğru :D

Biliyorum ucuz demişsiniz ama ben yinede kendimi tutmayacağım.
1.5 yıl kadar önce para biriktirdim ve 60gb. iPod Video aldım... Şimdiye kadar alıp da en memnun olduğum elektronik cihaz oldu. Laptop'ımı bile iPod'um kadar sevmiyorum valla.
Ayrıca ufak tefek birşey istiyorsan nano'lar gayet şirin. Bence paranı ayarla sonra iPod al. Kullanınca anlayacaksın ne demek istediğimi... ;)

Aman

Asistan
Minton'un hem digi foto hem de mp3 ve mp4 çalar bi modeli var fiyatı da gayet uygun. çözünürlüğü de 4mpdi yanlış hatırlamıyorsam. Tavsiye ederim ben düşünüyorum. Ne zaman param olursa alırım. :)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Mintonlar zart diye bozulur.. (iyi bir tabirmiydi bu zart acaba) ::)

Özlem

Asistan
Troy dedi ki:
Özlem'de şu anda Minton var. Bakalım o ne diyecek?

:) Evet artık bir Minton sahibiyim, walkman dinlemekten kurtulduğuma çok seviniyorum ;D Düşüncelerime gelinde; kullandığım model sevimli birşey. Küçük bir kalem pille çalışıyor ve bence bu çok iyi bir özellik. Radyosu, ses kayıt özelliği ve 256 MB hafızası var. İsterseniz 2 GB'a kadar SD kart desteği de sağlıyor. Daha önce başka bir mp3 çalar kullanmadığım için karşılaştırma yapamaycağım ama şimdilik bir sorun yok. Gayet güzel işimi görüyor ;) Daha iyi bir kulaklıkla sanırım ses kalitesini de arttırabilirim.

Aman

Asistan
--> Creative Divi Cam bu ürünü tavsiye eder misiniz ? fiyatı da çok uygun geldi almayı düşünüyorum. 220 Ytl civarında (tabi bulursan -yersen gibi oldu :D - ) Tek yakındığım radyosuz oluşu ::)
Bu ürünü aldığımda hafızasını yükseltmem gerekir mi ? ilk kez alacağım için hiç bir bilgim yok. 500 Foto çekebilir denmiş ama 32 MB hafızası var, 500 foto 1Gb için geçerli galiba değil mi ?

Yolculuk ederken şarjı bitince kullanamayız, o yüzden pilli olmasını tercih ederim. Kararsız kaldım, yardımlarınıza başvurulur. :)
Buyrun. ;)

Aman

Asistan
robokep dedi ki:
creative zen neon şarj konusunda harika bana bi şarjı bi hafta falan gidio valla :)
Ürünün özellikleri arasında 16 sa müzik dinleme var tabi bi hafta gider, günde 2-3 saat dinlemeyle ;)
Benim yukarıda verdiğim ürünün pil ömrü sadece 160 dk. Yani bi günlük sayılır dimi ;) yolculuğa çıksak yolda kalcaz yani. :)

SDN Son Haberler